24. krog |   |  11.05.2019 ob 17.00

Maribor

  :  

Interblock

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 Maribor
N
Triglav Kranj 0 : 0 Maribor
Z
Interblock 0 : 3 Maribor
N
Krško 3 : 3 Maribor
P
Maribor 1 : 2 Aluminij
Interblock
P
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Interblock
P
Interblock 1 : 2 Mura
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
P
Gorica 3 : 0 Interblock
P
Interblock 0 : 3 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 37 22 7 8 87
Interblock 37 8 7 22 42
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 12 3 3 54
Interblock 18 3 3 12 17
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 19 10 4 5 33
Interblock 19 5 4 10 25



Vse medsebojne tekme

18/19  11.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 20.10.2018, ob 11.00  Interblock - Maribor 0:3  (0:0) 
17/18  19.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 31.03.2018, ob 13.00  Interblock - Maribor 0:0  (0:0) 
17/18  6.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 17.09.2017, ob 16.00  Maribor - Interblock 4:0  (1:0) 
16/17  19.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta, 08.04.2017, ob 15.00  Interblock - Maribor 1:4  (0:1) 
16/17  6.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 18.09.2016, ob 16.00  Maribor - Interblock 2:0  (2:0) 
15/16  17.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 21.11.2015, ob 14.00  - 7:2  (2:1) 
15/16  2.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
14/15  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.05.2015, ob 12.00  - 2:3  (2:2) 
14/15  12.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 18.10.2014, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
13/14  26.krog  Ljubljana, Štefana Beleta, 02.05.2014, ob 13.00  - 2:2  (1:1) 
13/14  11.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.11.2013, ob 14.00  - 7:0  (3:0) 
12/13  25.krog  Lj. Ježica, Lj. Ježica - umetna trava, 04.06.2013, ob 18.00  - 2:4  (2:1) 
12/13  10.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 21.10.2012, ob 19.00  - 2:1  (1:0) 
11/12  17.krog  Ljubljana, Ježica (umetna trava), 03.12.2011, ob 13.30  - 0:1  (0:1) 
11/12  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, 19.08.2011, ob 19.00  - 4:0  (2:0) 
10/11  30.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 11.06.2011, ob 18.00  - 1:2  (0:0) 
10/11  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 08.12.2010, ob 14.00  - 1:2  (0:0) 
09/10  28.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.05.2010, ob 15.00  - 4:3  (4:1) 
09/10  13.krog  Ljubljana, Športni park Štefan Bele, 08.11.2009, ob 14.00  - 5:1  (1:0) 
08/09  27.krog  Ljubljana, Ježica, 09.05.2009, ob 17.00  - 4:0  (1:0) 
08/09  12.krog  Maribor, Ljudski vrt, 31.10.2008, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
07/08  22.krog  Maribor, Ljudski vrt, 19.04.2008, ob 16.00  - 1:1  (1:1) 
07/08  9.krog  Lj-Ježica - umetna trava, Lj-Ježica - umetna trava, 17.10.2007, ob 15.30  - 0:2  (0:2) 
06/07  24.krog  Ljubljana, Ljubljana-Ježica umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
06/07  11.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 21.10.2006, ob 15.30  - 2:1  (2:0) 
05/06  20.krog  Maribor - umetna trava, 08.04.2006, ob 16.00  - 1:1  (0:0) 
05/06  7.krog  Centralni štadion LJ-Bežigrad, 20.09.2005, ob 16.30  - 0:4  (0:3) 
04/05  16.krog  Ljubljana-Ježica, 19.03.2005, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 
04/05  3.krog  Maribor, 21.08.2004, ob 17.00  - 7:0  (2:0) 
03/04  18.krog  Maribor, 10.04.2004, ob 14.00  - 2:0  (2:0) 
03/04  5.krog  Ljubljana-Ježica, 07.09.2003, ob 16.30  - 1:5  (0:0) 
02/03  20.krog  Maribor, Ljudski vrt, 12.04.2003, ob 16.00  - 5:1  (2:1) 
02/03  7.krog  Ljubljana-Ježica, 22.09.2002, ob 16.30  - 2:3  (1:1) 
01/02  16.krog  Maribor, 10.03.2002, ob 15.00  - 3:0  (0:0) 
01/02  3.krog  Lj-Ježica, 25.08.2001, ob 17.00  - 3:0  (2:0) 
00/01  26.krog  Maribor, 26.05.2001, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
00/01  13.krog  Ljubljana-Ježica, 29.10.2000, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 

24. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana  :  Ilirija Extra-Lux
Mura  :  Aluminij
VOC Celje  :  Krško
Gorica  :  Domžale
Maribor  :  Interblock
Triglav Kranj  :  Bravo Publikum

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA