24. krog |   |  11.05.2019 ob 17.00

VOC Celje

  :  

Krško

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
Z
VOC Celje 3 : 2 Triglav Kranj
Z
Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
Z
Krško 1 : 2 VOC Celje
P
VOC Celje 1 : 2 Aluminij
Krško
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Krško
Z
Krško 2 : 0 Kalcer Radomlje
P
Krško 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Z
Mura 0 : 1 Krško
P
Krško 1 : 2 VOC Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 11 6 2 3 21
Krško 11 3 2 6 15
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 5 3 0 2 11
Krško 5 2 0 3 6
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 6 3 2 1 10
Krško 6 1 2 3 9



Vse medsebojne tekme

18/19  11.krog  Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 21.10.2018, ob 15.00  Krško - VOC Celje 1:2  (1:0) 
17/18  20.krog  Brežice, Stadion Brežice, 08.04.2018, ob 13.00  Krško - VOC Celje 1:1  (0:1) 
17/18  7.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 23.09.2017, ob 16.00  VOC Celje - Krško 1:2  (0:0) 
16/17  15.krog  Celje, Olimp, 20.11.2016, ob 14.00  VOC Celje - Krško 0:1  (0:0) 
16/17  2.krog  Matija Gubec, 14.08.2016, ob 17.30  Krško - VOC Celje 3:0  (1:0) 
15/16  20.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.03.2016, ob 15.00  - 1:0  (0:0) 
15/16  5.krog  Krško, Matija Gubec - naravna trava, 06.09.2015, ob 16.00  - 1:3  (0:1) 
14/15  18.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 23.11.2014, ob 14.00  - 2:3  (0:2) 
14/15  3.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.08.2014, ob 18.30  - 4:2  (1:0) 
11/12  20.krog  Krško, umetna trava, 18.03.2012, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
11/12  5.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 10.09.2011, ob 16.30  - 5:1  (1:1) 

24. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana  :  Ilirija Extra-Lux
Mura  :  Aluminij
VOC Celje  :  Krško
Gorica  :  Domžale
Maribor  :  Interblock
Triglav Kranj  :  Bravo Publikum

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA