23. krog |   |  04.05.2019 ob 17.00

Aluminij

  :  

VOC Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Aluminij 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
N
Olimpija Ljubljana 3 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 4 : 2 Mura
VOC Celje
Z
VOC Celje 3 : 2 Triglav Kranj
Z
Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
Z
Krško 1 : 2 VOC Celje
P
VOC Celje 1 : 2 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 31 13 5 13 58
Celje 31 13 5 13 48
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 15 8 3 4 38
Celje 15 4 3 8 15
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 5 2 9 20
Celje 16 9 2 5 33



Vse medsebojne tekme

18/19  10.krog  Celje, Arena Z'dežele, 31.10.2018, ob 14.00  VOC Celje - Aluminij 1:2  (0:1) 
17/18  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.05.2018, ob 17.30  Aluminij - VOC Celje 0:0  (0:0) 
17/18  12.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 28.10.2017, ob 15.00  VOC Celje - Aluminij 1:0  (1:0) 
16/17  26.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 28.05.2017, ob 13.00  Aluminij - VOC Celje 9:0  (6:0) 
16/17  13.krog  Celje, Arena Petrol, 05.11.2016, ob 14.00  VOC Celje - Aluminij 0:2  (0:1) 
15/16  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 09.04.2016, ob 16.00  - 2:1  (0:0) 
15/16  8.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.09.2015, ob 16.00  - 2:2  (0:1) 
14/15  22.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 04.04.2015, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
14/15  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.09.2014, ob 18.00  - 5:0  (2:0) 
13/14  19.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 14.03.2014, ob 15.00  - 1:2  (0:0) 
13/14  4.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 24.08.2013, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
12/13  27.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.05.2013, ob 17.00  - 1:2  (0:1) 
12/13  12.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 03.11.2012, ob 14.00  - 2:1  (0:0) 
11/12  22.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.03.2012, ob 15.00  - 2:1  (1:0) 
11/12  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 28.09.2011, ob 16.00  - 1:1  (0:0) 
10/11  20.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.03.2011, ob 13.00  - 2:3  (0:1) 
10/11  5.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 04.09.2010, ob 17.00  - 4:3  (2:1) 
09/10  19.krog  Celje, Olimp, 13.03.2010, ob 15.00  - 1:4  (1:0) 
09/10  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.09.2009, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
08/09  30.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 30.05.2009, ob 18.00  - 5:1  (3:0) 
08/09  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.11.2008, ob 14.00  - 7:0  (3:0) 
07/08  14.krog  Kidričevo - umetn atrava, Kidričevo - umetna trava, 11.11.2007, ob 14.00  - 2:1  (1:0) 
07/08  1.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 03.08.2007, ob 20.00  - 4:0  (2:0) 
06/07  15.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 18.11.2006, ob 13.00  - 2:1  (0:1) 
06/07  2.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 12.08.2006, ob 18.00  - 1:1  (0:0) 
05/06  18.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 26.03.2006, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  5.krog  Kidričevo, 31.08.2005, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
04/05  19.krog  Kidričevo, 09.04.2005, ob 16.00  - 5:1  (3:0) 
04/05  6.krog  Skalna klet - Celje, 04.09.2004, ob 16.30  - 5:2  (2:1) 
01/02  26.krog  Na igrišču Skalna klet, Celje, 26.05.2002, ob 17.00  - 1:0  (1:0) 
01/02  13.krog  Kidričevo, 31.10.2001, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 

23. krog
Bravo Publikum  :  Drava Dakinda Ptuj
Interblock  :  Triglav Kranj
Domžale  :  Maribor
Krško  :  Gorica
Aluminij  :  VOC Celje
Ilirija Extra-Lux  :  Mura
Kalcer Radomlje  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA