22. krog |   |  27.04.2019 ob 16.30

Maribor

  :  

Krško

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 Maribor
N
Triglav Kranj 0 : 0 Maribor
Z
Interblock 0 : 3 Maribor
N
Krško 3 : 3 Maribor
P
Maribor 1 : 2 Aluminij
Krško
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Krško
Z
Krško 2 : 0 Kalcer Radomlje
P
Krško 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Z
Mura 0 : 1 Krško
P
Krško 1 : 2 VOC Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 11 7 3 1 36
Krško 11 1 3 7 10
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 5 4 1 0 26
Krško 5 0 1 4 2
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 6 3 2 1 10
Krško 6 1 2 3 8



Vse medsebojne tekme

18/19  9.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 07.11.2018, ob 14.00  Krško - Maribor 3:3  (0:3) 
17/18  15.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 14.00  Krško - Maribor 1:2  (1:1) 
17/18  2.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 12.08.2017, ob 17.30  Maribor - Krško 5:1  (2:1) 
16/17  21.krog  Maribor, Športni park Tabor, 23.04.2017, ob 16.00  Maribor - Krško 0:0  (0:0) 
16/17  8.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 01.10.2016, ob 16.30  Krško - Maribor 1:2  (0:1) 
15/16  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 30.04.2016, ob 17.00  - 9:1  (5:1) 
15/16  11.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 18.10.2015, ob 15.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  25.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 07.05.2015, ob 12.00  - 4:0  (1:0) 
14/15  10.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 04.10.2014, ob 15.00  - 2:2  (0:0) 
11/12  21.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 24.03.2012, ob 14.30  - 1:0  (1:0) 
11/12  6.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 17.09.2011, ob 18.30  - 8:0  (3:0) 

22. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Olimpija Ljubljana
Mura  :  Kalcer Radomlje
VOC Celje  :  Ilirija Extra-Lux
Gorica  :  Aluminij
Maribor  :  Krško
Triglav Kranj  :  Domžale
Bravo Publikum  :  Interblock

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA