22. krog |   |  27.04.2019 ob 16.30

Gorica

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
Z
Triglav Kranj 2 : 5 Gorica
N
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Z
Gorica 3 : 0 Interblock
P
Gorica 0 : 2 Krško
N
Aluminij 1 : 1 Gorica
Aluminij
Z
Aluminij 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Aluminij 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
N
Olimpija Ljubljana 3 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 4 : 2 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 31 16 7 8 63
Aluminij 31 8 7 16 46
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 15 8 4 3 34
Aluminij 15 3 4 8 20
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 16 8 3 5 29
Aluminij 16 5 3 8 26



Vse medsebojne tekme

18/19  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2018, ob 15.00  Aluminij - Gorica 1:1  (0:0) 
17/18  26.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.05.2018, ob 13.00  Gorica - Aluminij 2:1  (2:0) 
17/18  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.11.2017, ob 14.00  Aluminij - Gorica 1:1  (0:1) 
16/17  23.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 17.00  Aluminij - Gorica 1:3  (0:1) 
16/17  10.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 15.10.2016, ob 15.00  Gorica - Aluminij 0:0  (0:0) 
15/16  24.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.04.2016, ob 16.00  - 4:1  (0:1) 
15/16  9.krog  Nova Gorica, Športni park, 04.10.2015, ob 15.30  - 2:2  (1:2) 
14/15  24.krog  Nova Gorica, Športni park-gl. igrišče, 18.04.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
14/15  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.09.2014, ob 16.00  - 1:3  (1:2) 
13/14  25.krog  Nova Gorica, Špotni park-umetna trava, 26.04.2014, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
13/14  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.10.2013, ob 13.00  - 2:1  (2:0) 
12/13  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 27.04.2013, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
12/13  8.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 22.09.2012, ob 16.00  - 4:0  (2:0) 
11/12  18.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 03.03.2012, ob 13.30  - 0:3  (0:0) 
11/12  3.krog  Nova Gorica, Športni park, 23.08.2011, ob 20.00  - 3:2  (2:0) 
10/11  16.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.02.2011, ob 13.00  - 2:5  (2:2) 
10/11  1.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 14.08.2010, ob 18.00  - 1:1  (0:0) 
09/10  24.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 17.04.2010, ob 16.00  - 3:1  (1:0) 
09/10  9.krog  Nova Gorica, Športni park-Igrišče z um.trav, 28.10.2009, ob 15.30  - 5:1  (2:0) 
08/09  22.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 15.04.2009, ob 16.00  - 1:3  (1:1) 
08/09  7.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 13.09.2008, ob 16.30  - 3:1  (0:0) 
07/08  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.03.2008, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 
07/08  5.krog  Nova Gorica-umetna trava, Nova Gorica-umetna trava, 31.08.2007, ob 17.00  - 2:2  (0:1) 
06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo-umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00  - 0:3  (0:1) 
06/07  6.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 02.09.2006, ob 17.00  - 5:1  (2:1) 
05/06  16.krog  Nova Gorica - umetna trava, 12.03.2006, ob 15.00  - 3:1  (1:1) 
05/06  3.krog  Kidričevo, 13.08.2005, ob 18.00  - 1:2  (0:1) 
04/05  24.krog  Nova Gorica, 22.05.2005, ob 16.30  - 3:1  (1:0) 
04/05  11.krog  Kidričevo, 16.10.2004, ob 15.30  - 1:2  (1:1) 
01/02  16.krog  Nova Gorica, Športni park, 10.03.2002, ob 15.00  - 1:2  (1:2) 
01/02  3.krog  Kidričevo, 25.08.2001, ob 17.00  - 5:0  (0:0) 

22. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Olimpija Ljubljana
Mura  :  Kalcer Radomlje
VOC Celje  :  Ilirija Extra-Lux
Gorica  :  Aluminij
Maribor  :  Krško
Triglav Kranj  :  Domžale
Bravo Publikum  :  Interblock

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA