21. krog |   |  20.04.2019 ob 16.30

Aluminij

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Aluminij 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
N
Olimpija Ljubljana 3 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 4 : 2 Mura
Maribor
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 Maribor
N
Triglav Kranj 0 : 0 Maribor
Z
Interblock 0 : 3 Maribor
N
Krško 3 : 3 Maribor
P
Maribor 1 : 2 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 31 9 8 14 47
Maribor 31 14 8 9 74
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 15 4 6 5 25
Maribor 15 5 6 4 29
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 5 2 9 22
Maribor 16 9 2 5 45



Vse medsebojne tekme

18/19  8.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2018, ob 15.30  Maribor - Aluminij 1:2  (0:0) 
17/18  20.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.04.2018, ob 16.00  Maribor - Aluminij 1:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.09.2017, ob 16.00  Aluminij - Maribor 0:2  (0:1) 
16/17  16.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 12.03.2017, ob 15.00  Maribor - Aluminij 5:0  (1:0) 
16/17  3.krog  NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 20.08.2016, ob 17.30  Aluminij - Maribor 2:1  (1:1) 
15/16  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 06.03.2016, ob 13.00  - 2:3  (0:0) 
15/16  5.krog  Maribor, Šp. Tabor-naravna trava, 06.09.2015, ob 17.00  - 2:2  (2:0) 
14/15  21.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.03.2015, ob 16.00  - 4:1  (1:1) 
14/15  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.08.2014, ob 17.00  - 4:0  (1:0) 
13/14  30.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 01.06.2014, ob 13.00  - 2:4  (0:2) 
13/14  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.11.2013, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 09.03.2013, ob 15.00  - 3:3  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, UT, 17.08.2012, ob 20.00  - 1:1  (1:1) 
11/12  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.04.2012, ob 16.30  - 2:2  (1:1) 
11/12  10.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 15.10.2011, ob 18.00  - 0:2  (0:1) 
10/11  21.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 24.03.2011, ob 19.00  - 6:1  (3:0) 
10/11  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 12.09.2010, ob 12.00  - 2:5  (2:1) 
09/10  17.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 05.12.2009, ob 13.30  - 5:0  (0:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 18.00  - 2:2  (1:2) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 15.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 25.10.2008, ob 15.30  - 1:0  (0:0) 
07/08  26.krog  Maribor, Ljudski vrt, umetna trava, 04.06.2008, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
07/08  13.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 03.11.2007, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
06/07  16.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 25.11.2006, ob 14.00  - 7:1  (3:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 19.08.2006, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  22.krog  Maribor - umetna trava, 23.04.2006, ob 16.30  - 2:1  (1:1) 
05/06  9.krog  Kidričevo, 08.10.2005, ob 15.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  25.krog  Maribor, 28.05.2005, ob 14.30  - 1:4  (1:1) 
04/05  12.krog  Kidričevo, 30.10.2004, ob 15.30  - 1:4  (0:2) 
01/02  15.krog  Kidričevo, 17.11.2001, ob 14.00  - 2:2  (1:1) 
01/02  2.krog  Maribor, 18.08.2001, ob 17.00  - 4:1  (3:0) 

21. krog
Interblock  :  Drava Dakinda Ptuj
Domžale  :  Bravo Publikum
Krško  :  Triglav Kranj
Aluminij  :  Maribor
Ilirija Extra-Lux  :  Gorica
Kalcer Radomlje  :  VOC Celje
Olimpija Ljubljana  :  Mura

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA