20. krog |   |  13.04.2019 ob 16.30

Bravo Publikum

  :  

Krško

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Publikum
N
Mura 1 : 1 Bravo Publikum
P
Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
N
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Bravo Publikum
Z
Interblock 0 : 3 Bravo Publikum
Krško
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Krško
Z
Krško 2 : 0 Kalcer Radomlje
P
Krško 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Z
Mura 0 : 1 Krško
P
Krško 1 : 2 VOC Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 11 5 2 4 23
Krško 11 4 2 5 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 5 2 1 2 11
Krško 5 2 1 2 10
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 6 3 1 2 12
Krško 6 2 1 3 6



Vse medsebojne tekme

18/19  7.krog  Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 23.09.2018, ob 16.00  Krško - Bravo Publikum 1:0  (0:0) 
17/18  26.krog  Brežice, Stadion Brežice, 27.05.2018, ob 18.00  Krško - Bravo Publikum 0:3  (0:0) 
17/18  13.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.11.2017, ob 11.00  Bravo Publikum - Krško 1:1  (1:1) 
16/17  16.krog  Brežice, Stadion Brežice, 11.03.2017, ob 12.00  Krško - Bravo Publikum 0:1  (0:0) 
16/17  3.krog  ŠPL naravna trava, 20.08.2016, ob 17.00  Bravo Publikum - Krško 0:1  (0:0) 
15/16  30.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 29.05.2016, ob 13.00  - 3:0  (1:0) 
15/16  15.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 08.11.2015, ob 14.00  - 0:5  (0:2) 
14/15  24.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 19.04.2015, ob 16.00  - 4:2  (2:1) 
14/15  9.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.09.2014, ob 17.00  - 4:1  (2:0) 
11/12  26.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 20.05.2012, ob 17.00  - 3:7  (0:3) 
11/12  11.krog  Krško, Matija Gubec, 23.10.2011, ob 15.30  - 1:1  (1:0) 

20. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Mura
VOC Celje  :  Olimpija Ljubljana
Gorica  :  Kalcer Radomlje
Maribor  :  Ilirija Extra-Lux
Triglav Kranj  :  Aluminij
Bravo Publikum  :  Krško
Interblock  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA