20. krog |   |  13.04.2019 ob 16.30

Triglav Kranj

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Triglav Kranj
P
VOC Celje 3 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 2 : 5 Gorica
N
Triglav Kranj 0 : 0 Maribor
Z
Triglav Kranj 2 : 0 Interblock
P
Domžale 3 : 0 Triglav Kranj
Aluminij
Z
Aluminij 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Aluminij 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
N
Olimpija Ljubljana 3 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 4 : 2 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 31 13 4 14 54
Aluminij 31 14 4 13 64
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 15 8 1 6 32
Aluminij 15 6 1 8 32
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 16 5 3 8 22
Aluminij 16 8 3 5 32



Vse medsebojne tekme

18/19  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2018, ob 16.00  Aluminij - Triglav Kranj 2:0  (1:0) 
17/18  16.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 15.00  Triglav Kranj - Aluminij 0:4  (0:2) 
17/18  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 17.30  Aluminij - Triglav Kranj 2:4  (1:2) 
16/17  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 27.04.2017, ob 17.00  NOGA Triglav - Aluminij 4:1  (1:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 09.10.2016, ob 15.30  Aluminij - NOGA Triglav 0:1  (0:0) 
15/16  25.krog  Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 23.04.2016, ob 13.00  - 1:4  (1:0) 
15/16  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.12.2015, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 08.11.2014, ob 12.00  - 3:0  (2:0) 
14/15  1.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 09.08.2014, ob 14.00  - 1:3  (0:1) 
13/14  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.04.2014, ob 15.00  - 3:2  (2:1) 
13/14  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 14.09.2013, ob 16.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  26.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 12.06.2013, ob 18.00  - 2:3  (0:0) 
12/13  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 13.00  - 5:0  (4:0) 
11/12  30.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.06.2012, ob 18.00  - 2:4  (1:3) 
11/12  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.11.2011, ob 13.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  29.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 08.06.2011, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 
10/11  14.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 20.11.2010, ob 10.30  - 4:4  (3:1) 
09/10  23.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.04.2010, ob 16.00  - 2:1  (0:0) 
09/10  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:4) 
08/09  17.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.12.2008, ob 13.30  - 3:0  (1:0) 
08/09  2.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 09.08.2008, ob 18.00  - 4:2  (2:1) 
07/08  23.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 04.05.2008, ob 16.30  - 4:2  (1:0) 
07/08  10.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 06.10.2007, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
06/07  14.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.11.2006, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
06/07  1.krog  Kidričevo, Kidričevo, 05.08.2006, ob 18.00  - 1:1  (1:0) 
05/06  17.krog  Kidričevo, 18.03.2006, ob 15.00  - 2:3  (1:0) 
05/06  4.krog  Kranj - igrišče z umetno travo, 20.08.2005, ob 18.00  - 3:1  (1:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
04/05  13.krog  Kranj, 06.11.2004, ob 14.00  - 2:5  (0:2) 
01/02  25.krog  Kidričevo, 18.05.2002, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
01/02  12.krog  Kranj, Mestni stadion, 20.10.2001, ob 15:00  - 2:0  (1:0) 

20. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Mura
VOC Celje  :  Olimpija Ljubljana
Gorica  :  Kalcer Radomlje
Maribor  :  Ilirija Extra-Lux
Triglav Kranj  :  Aluminij
Bravo Publikum  :  Krško
Interblock  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA