18. krog |   |  30.03.2019 ob 16.00

Interblock

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Interblock
P
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Interblock
P
Interblock 1 : 2 Mura
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
P
Gorica 3 : 0 Interblock
P
Interblock 0 : 3 Maribor
Aluminij
Z
Aluminij 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Aluminij 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
N
Olimpija Ljubljana 3 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 4 : 2 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 31 21 4 6 64
Aluminij 31 6 4 21 30
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 15 11 1 3 33
Aluminij 15 3 1 11 15
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 16 10 3 3 31
Aluminij 16 3 3 10 15



Vse medsebojne tekme

18/19  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2018, ob 16.30  Aluminij - Interblock 2:0  (1:0) 
17/18  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.11.2017, ob 14.00  Aluminij - Interblock 1:1  (1:1) 
17/18  1.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.00  Interblock - Aluminij 3:1  (2:0) 
16/17  14.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Bele, 12.11.2016, ob 14.00  Interblock - Aluminij 1:0  (0:0) 
16/17  1.krog  NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.08.2016, ob 17.30  Aluminij - Interblock 1:3  (0:1) 
15/16  29.krog  Medvode, OB Sori - naravna, 22.05.2016, ob 15.00  - 0:1  (0:1) 
15/16  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.10.2015, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
14/15  18.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.11.2014, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
14/15  3.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 16.08.2014, ob 18.00  - 3:0  (1:0) 
13/14  20.krog  Ljubljana, LJ-Ježica, umetna trava, 22.03.2014, ob 13.00  - 3:1  (0:0) 
13/14  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.08.2013, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
12/13  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 13.04.2013, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
12/13  6.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 08.09.2012, ob 13.00  - 5:1  (0:0) 
11/12  21.krog  Ljubljana, Lj Ježica - umetna trava, 24.03.2012, ob 13.00  - 2:1  (1:1) 
11/12  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 17.09.2011, ob 16.30  - 2:4  (1:2) 
10/11  17.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - umetna trava, 12.12.2010, ob 13.30  - 2:2  (2:1) 
10/11  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.08.2010, ob 18.00  - 0:1  (0:1) 
09/10  25.krog  Ljubljana, Štefana Beleta- umetna trava, 01.05.2010, ob 13.00  - 1:2  (1:2) 
09/10  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.10.2009, ob 13.30  - 2:4  (1:0) 
08/09  20.krog  Ljubljana, Ježica, 15.03.2009, ob 15.00  - 3:0  (2:0) 
08/09  5.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 02.09.2008, ob 15.00  - 0:4  (0:3) 
07/08  17.krog  ljubljana, ježica, 07.03.2008, ob 14.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  4.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 05.09.2007, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 
06/07  21.krog  Kidričevo, Kidričevo-pomožno travnato, 14.04.2007, ob 16.00  - 0:2  (0:2) 
06/07  8.krog  ŽŠD Ljubljana - umetna trava, ŽŠD Ljubljana - umetna trava, 12.09.2006, ob 16.30  - 3:1  (2:0) 
05/06  24.krog  Igrišče ŽŠD Ljubljana, 06.05.2006, ob 17.00  - 1:0  (1:0) 
05/06  11.krog  Kidričevo, 22.10.2005, ob 15.30  - 0:4  (0:2) 
04/05  15.krog  Kidričevo, 28.11.2004, ob 13.30  - 4:1  (1:0) 
04/05  2.krog  Ljubljana-Ježica, 14.08.2004, ob 17.00  - 0:3  (0:0) 
01/02  22.krog  Ljubljana-Ježica, 21.04.2002, ob 16.00  - 3:2  (2:0) 
01/02  9.krog  Kidričevo, 29.09.2001, ob 15.30  - 2:3  (1:1) 

18. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  VOC Celje
Gorica  :  Mura
Maribor  :  Olimpija Ljubljana
Triglav Kranj  :  Kalcer Radomlje
Bravo Publikum  :  Ilirija Extra-Lux
Interblock  :  Aluminij
Domžale  :  Krško

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA