17. krog |   |  23.03.2019 ob 15.00

VOC Celje

  :  

Gorica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
Z
VOC Celje 3 : 2 Triglav Kranj
Z
Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
Z
Krško 1 : 2 VOC Celje
P
VOC Celje 1 : 2 Aluminij
Gorica
Z
Triglav Kranj 2 : 5 Gorica
N
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Z
Gorica 3 : 0 Interblock
P
Gorica 0 : 2 Krško
N
Aluminij 1 : 1 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 37 11 8 18 61
Gorica 37 18 8 11 78
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 5 4 9 31
Gorica 18 9 4 5 42
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 6 4 9 30
Gorica 19 9 4 6 36



Vse medsebojne tekme

18/19  4.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 01.09.2018, ob 13.00  Gorica - VOC Celje 2:1  (1:0) 
17/18  23.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 06.05.2018, ob 17.30  Gorica - VOC Celje 0:0  (0:0) 
17/18  10.krog  Celje, Arena Z'dežele, 14.10.2017, ob 15.00  VOC Celje - Gorica 2:1  (1:0) 
16/17  25.krog  Celje, Skalna klet - naravna trava, 21.05.2017, ob 17.30  VOC Celje - Gorica 1:2  (0:1) 
16/17  12.krog  Športni park Nova Gorica, umetna trava, 29.10.2016, ob 15.00  Gorica - VOC Celje 3:0  (2:0) 
15/16  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.12.2015, ob 13.00  - 1:0  (1:0) 
15/16  1.krog  Nova Gorica, Športni park-glavno igrišče, 09.08.2015, ob 18.00  - 2:3  (0:3) 
14/15  23.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 11.04.2015, ob 16.00  - 3:2  (2:1) 
14/15  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.09.2014, ob 17.30  - 3:3  (1:2) 
13/14  20.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 22.03.2014, ob 13.00  - 1:2  (0:0) 
13/14  5.krog  Nova Gorica, Špoortni park-umetna trava, 11.09.2013, ob 17.30  - 3:4  (3:2) 
12/13  18.krog  Nova Gorica, Igrišče z umetno travo, 17.03.2013, ob 15.00  - 2:0  (0:0) 
12/13  3.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 22.08.2012, ob 20.00  - 0:4  (0:2) 
11/12  30.krog  Nova Gorica, Športni park, 16.06.2012, ob 18.00  - 2:1  (1:0) 
11/12  15.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 19.11.2011, ob 13.30  - 2:2  (0:2) 
10/11  28.krog  Nova Gorica, Športni park, 04.06.2011, ob 16.30  - 1:4  (0:2) 
10/11  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.11.2010, ob 14.00  - 3:3  (2:2) 
09/10  29.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 30.05.2010, ob 16.30  - 1:1  (0:1) 
09/10  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 14.11.2009, ob 14.00  - 2:3  (1:1) 
08/09  18.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 01.03.2009, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 
08/09  3.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 16.08.2008, ob 18.00  - 1:4  (1:2) 
07/08  24.krog  Celje, Olimp, 10.05.2008, ob 16.30  - 3:1  (1:1) 
07/08  11.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 13.10.2007, ob 15.00  - 4:2  (1:1) 
06/07  21.krog  Celje, Štadion Olimp - umetna trava, 14.04.2007, ob 17.00  - 4:3  (2:1) 
06/07  8.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 12.09.2006, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 
05/06  21.krog  Nova Goric - umetna trava, 12.04.2006, ob 17.00  - 5:2  (4:1) 
05/06  8.krog  Štadion Skalna klet - Celje, 24.09.2005, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
04/05  14.krog  Nova Gorica, 21.11.2004, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
04/05  1.krog  Skalna klet - Celje, 07.08.2004, ob 17.00  - 1:5  (0:4) 
03/04  20.krog  Skalna klet-Celje, 12.05.2004, ob 16.00  - 4:2  (2:1) 
03/04  7.krog  Nova Gorica, 20.09.2003, ob 16.30  - 2:3  (1:1) 
02/03  14.krog  Na igrišu NK Adria v Mirnu, 09.11.2002, ob 13.00  - 1:2  (1:0) 
02/03  1.krog  Na igrišču NK Olimp, 10.08.2002, ob 17.00  - 1:3  (1:2) 
01/02  14.krog  Nova Gorica, 10.11.2001, ob 13.00  - 1:1  (1:1) 
01/02  1.krog  Celje, NK Olimp, 11.08.2001, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
00/01  18.krog  Nova Gorica, 31.03.2001, ob 15.00  - 0:2  (0:0) 
00/01  5.krog  Celje, Skalna klet, 30.08.2000, ob 17.00  - 1:2  (1:2) 

17. krog
Krško  :  Drava Dakinda Ptuj
Aluminij  :  Domžale
Ilirija Extra-Lux  :  Interblock
Kalcer Radomlje  :  Bravo Publikum
Olimpija Ljubljana  :  Triglav Kranj
Mura  :  Maribor
VOC Celje  :  Gorica

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA