16. krog |   |  16.03.2019 ob 15.00

Krško

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krško
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Krško
Z
Krško 2 : 0 Kalcer Radomlje
P
Krško 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Z
Mura 0 : 1 Krško
P
Krško 1 : 2 VOC Celje
Aluminij
Z
Aluminij 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Aluminij 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
N
Olimpija Ljubljana 3 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 4 : 2 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 11 5 1 5 20
Aluminij 11 5 1 5 26
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 5 3 0 2 9
Aluminij 5 2 0 3 8
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 6 2 1 3 11
Aluminij 6 3 1 2 18



Vse medsebojne tekme

18/19  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 25.08.2018, ob 17.00  Aluminij - Krško 1:2  (0:1) 
17/18  23.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 25.04.2018, ob 13.00  Aluminij - Krško 2:2  (0:0) 
17/18  10.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 14.10.2017, ob 15.00  Krško - Aluminij 1:2  (0:1) 
16/17  24.krog  Krško, Matija Gubec, 14.05.2017, ob 17.00  Krško - Aluminij 3:2  (2:0) 
16/17  11.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 23.10.2016, ob 14.00  Aluminij - Krško 4:2  (2:1) 
15/16  17.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 21.11.2015, ob 13.00  - 3:1  (1:1) 
15/16  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 09.09.2015, ob 17.00  - 0:4  (0:3) 
14/15  29.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 24.05.2015, ob 17.00  - 1:3  (0:2) 
14/15  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2014, ob 14.00  - 8:1  (2:0) 
11/12  23.krog  Krško, Matija Gubec, 06.04.2012, ob 17.00  - 1:0  (1:0) 
11/12  8.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 01.10.2011, ob 16.00  - 3:0  (1:0) 

16. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Gorica
Maribor  :  VOC Celje
Triglav Kranj  :  Mura
Bravo Publikum  :  Olimpija Ljubljana
Interblock  :  Kalcer Radomlje
Domžale  :  Ilirija Extra-Lux
Krško  :  Aluminij

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA