16. krog |   |  16.03.2019 ob 15.00

Maribor

  :  

VOC Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 Maribor
N
Triglav Kranj 0 : 0 Maribor
Z
Interblock 0 : 3 Maribor
N
Krško 3 : 3 Maribor
P
Maribor 1 : 2 Aluminij
VOC Celje
Z
VOC Celje 3 : 2 Triglav Kranj
Z
Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
Z
Krško 1 : 2 VOC Celje
P
VOC Celje 1 : 2 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 37 20 8 9 75
Celje 37 9 8 20 46
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 11 3 4 42
Celje 18 4 3 11 21
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 19 9 5 5 33
Celje 19 5 5 9 25



Vse medsebojne tekme

18/19  3.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 25.08.2018, ob 17.00  VOC Celje - Maribor 2:4  (0:2) 
17/18  17.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 04.03.2018, ob 15.00  VOC Celje - Maribor 4:1  (1:1) 
17/18  4.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 26.08.2017, ob 17.00  Maribor - VOC Celje 4:1  (3:1) 
16/17  18.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 02.04.2017, ob 15.00  Maribor - VOC Celje 0:1  (0:0) 
16/17  5.krog  Celje, Arena Petrol, 10.09.2016, ob 16.30  VOC Celje - Maribor 2:4  (1:2) 
15/16  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.05.2016, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
15/16  14.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 31.10.2015, ob 14.00  - 3:0  (1:0) 
14/15  29.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 23.05.2015, ob 17.30  - 5:0  (2:0) 
14/15  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 28.10.2014, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
13/14  25.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.04.2014, ob 19.00  - 2:1  (1:1) 
13/14  10.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 05.10.2013, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
12/13  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 20.04.2013, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 
12/13  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 15.09.2012, ob 16.00  - 1:4  (0:2) 
11/12  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 10.03.2012, ob 14.00  - 0:3  (0:0) 
11/12  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 27.08.2011, ob 20.00  - 1:0  (1:0) 
10/11  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.03.2011, ob 15.00  - 5:2  (3:2) 
10/11  3.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 29.08.2010, ob 17.00  - 4:1  (0:0) 
09/10  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.04.2010, ob 14.00  - 2:0  (1:0) 
09/10  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 12.09.2009, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
08/09  22.krog  Maribor, Ljudski vrt, 15.04.2009, ob 16.00  - 0:2  (0:2) 
08/09  7.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 13.09.2008, ob 16.30  - 0:2  (0:0) 
07/08  19.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 30.03.2008, ob 12.00  - 2:2  (1:2) 
07/08  6.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 08.09.2007, ob 17.00  - 3:0  (0:0) 
06/07  18.krog  Maribor, Maribor - umetna trava, 24.03.2007, ob 15.00  - 3:1  (1:1) 
06/07  5.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 30.08.2006, ob 17.00  - 2:2  (2:1) 
05/06  14.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.11.2005, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
05/06  1.krog  Pomožno igrišče v LV - MB, 06.08.2005, ob 18.00  - 1:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Skalna klet - Celje, 15.04.2005, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, Ljudski vrt, 11.09.2004, ob 16:30  - 2:2  (2:0) 
03/04  22.krog  Maribor, 15.05.2004, ob 16.30  - 4:1  (3:1) 
03/04  9.krog  Skalna klet, Celje, 04.10.2003, ob 15.30  - 1:1  (0:0) 
02/03  19.krog  Na igrišču NK Olimp, 05.04.2003, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 
02/03  6.krog  Maribor, 14.09.2002, ob 16.30  - 2:2  (0:1) 
01/02  24.krog  Maribor, 12.05.2002, ob 16.30  - 1:2  (1:2) 
01/02  11.krog  Na igrišču NK Olimp, 13.10.2001, ob 15.30  - 1:2  (1:0) 
00/01  22.krog  Maribor, 16.05.2001, ob 17.00  - 2:2  (0:0) 
00/01  9.krog  Celje, 30.09.2000, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 

16. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Gorica
Maribor  :  VOC Celje
Triglav Kranj  :  Mura
Bravo Publikum  :  Olimpija Ljubljana
Interblock  :  Kalcer Radomlje
Domžale  :  Ilirija Extra-Lux
Krško  :  Aluminij

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA