15. krog |  Renče, Igrišče Renče |  18.11.2018 ob 14.00

Gorica

  :  

Maribor

Sodniki: Lazić Aleksandar (glavni sodnik), Frece Tine (1. pomoč), Pantić Saša (2. pomoč)
Delegat: Koren Stojan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
Z
Triglav Kranj 2 : 5 Gorica
N
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Z
Gorica 3 : 0 Interblock
P
Gorica 0 : 2 Krško
N
Aluminij 1 : 1 Gorica
Maribor
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 Maribor
N
Triglav Kranj 0 : 0 Maribor
Z
Interblock 0 : 3 Maribor
N
Krško 3 : 3 Maribor
P
Maribor 1 : 2 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 37 11 10 16 54
Maribor 37 16 10 11 74
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 18 8 5 5 32
Maribor 18 5 5 8 33
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 19 3 5 11 22
Maribor 19 11 5 3 41



Vse medsebojne tekme

18/19  2.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 18.08.2018, ob 17.30  Maribor - Gorica 3:0  (1:0) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.03.2018, ob 15.00  Maribor - Gorica 1:1  (0:0) 
17/18  5.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 26.11.2017, ob 14.00  Gorica - Maribor 2:0  (1:0) 
16/17  15.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 07.03.2017, ob 14.00  Gorica - Maribor 0:7  (0:3) 
16/17  2.krog  Športni park Tabor, 14.08.2016, ob 18.00  Maribor - Gorica 3:0  (0:0) 
15/16  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.04.2016, ob 14.00  - 5:1  (2:1) 
15/16  7.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 20.09.2015, ob 16.00  - 1:2  (1:1) 
14/15  30.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 30.05.2015, ob 14.30  - 2:1  (1:0) 
14/15  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 31.10.2014, ob 14.00  - 4:3  (1:2) 
13/14  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.11.2013, ob 14.00  - 3:0  (1:0) 
13/14  1.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 10.08.2013, ob 18.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  29.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 12.06.2013, ob 18.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.11.2012, ob 14.00  - 4:3  (1:0) 
11/12  26.krog  Maribor, Maribor, Ljudski vrt UT, 19.05.2012, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  11.krog  Nova Gorica, Športni park, 23.10.2011, ob 15.30  - 3:0  (1:0) 
10/11  29.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.06.2011, ob 16.30  - 3:1  (2:0) 
10/11  14.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 21.11.2010, ob 15.00  - 1:2  (0:2) 
09/10  27.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 16.05.2010, ob 17.00  - 2:2  (2:0) 
09/10  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 31.10.2009, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
08/09  29.krog  Nova Gorica, Igrišče z umetno travo, 13.05.2009, ob 19.00  - 2:1  (0:1) 
08/09  14.krog  Maribor, Ljudski vrt, 14.11.2008, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
07/08  23.krog  Nova Gorica, UMETNA TRAVA, 03.05.2008, ob 16.30  - 2:2  (1:1) 
07/08  10.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 06.10.2007, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 
06/07  22.krog  Nova Gorica, Nova Gorica-umetna trava, 21.04.2007, ob 16.00  - 2:2  (0:1) 
06/07  9.krog  Maribor, Maribor, 30.09.2006, ob 15.30  - 0:1  (0:1) 
05/06  25.krog  Nova Gorica, Športni park, 13.05.2006, ob 16.30  - 3:2  (1:1) 
05/06  12.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.10.2005, ob 13:00  - 2:2  (1:0) 
04/05  26.krog  Nova Gorica, 05.06.2005, ob 16.30  - 3:4  (2:1) 
04/05  13.krog  Maribor, 06.11.2004, ob 14.00  - 3:1  (1:0) 
03/04  21.krog  Na igriščNa igrišču NK Adria v Mirnu, 08.05.2004, ob 16.30  - 1:3  (1:2) 
03/04  8.krog  Maribor, 27.09.2003, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
02/03  22.krog  Maribor, 30.04.2003, ob 16.00  - 1:4  (1:1) 
02/03  9.krog  Nova Gorica, 05.10.2002, ob 15.30  - 3:3  (2:1) 
01/02  17.krog  Nova Gorica, 17.03.2002, ob 15.00  - 3:2  (0:1) 
01/02  4.krog  Maribor, 29.08.2001, ob 17.00  - 4:0  (2:0) 
00/01  23.krog  Nova Gorica, 05.05.2001, ob 14.45  - 0:0  (0:0) 
00/01  10.krog  Maribor, 07.10.2000, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 

15. krog
Aluminij 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Krško
Kalcer Radomlje 0 : 1 Domžale
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Interblock
Mura 1 : 1 Bravo Publikum
VOC Celje 3 : 2 Triglav Kranj
Gorica  :  Maribor

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA