12. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  21.11.2018 ob 14.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Triglav Kranj

Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Majcen Kevin (1. pomoč), Marin Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Kmetec Ivan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Aluminij 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 Maribor
N
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Kalcer Radomlje 1 : 2 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Bravo Publikum
Triglav Kranj
P
VOC Celje 3 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 2 : 5 Gorica
N
Triglav Kranj 0 : 0 Maribor
Z
Triglav Kranj 2 : 0 Interblock
P
Domžale 3 : 0 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 9 2 1 6 14
Triglav Kranj 9 6 1 2 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 1 0 4 8
Triglav Kranj 5 4 0 1 15
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 1 1 2 6
Triglav Kranj 4 2 1 1 11



Vse medsebojne tekme

KV1SNL1819  2.krog  Kranj, Športni center Kranj, 06.06.2018, ob 16.30  Triglav Kranj - Drava Ptuj 4:2  (2:2) 
KV1SNL1819  1.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 02.06.2018, ob 17.00  Drava Ptuj - Triglav Kranj 1:2  (1:0) 
2.SNL 16/17  23.krog  Kranj, Športni center Kranj, 30.04.2017, ob 15.00  Triglav Kranj - Drava Ptuj 3:3  (2:1) 
2.SNL 16/17  17.krog  Kranj, Športni center Kranj, 19.03.2017, ob 15.00  Triglav Kranj - Drava Ptuj 4:0  (1:0) 
2.SNL 16/17  8.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 24.09.2016, ob 16.00  Drava Ptuj - Triglav Kranj 1:5  (0:3) 
2.SNL 15/16  25.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.05.2016, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
2.SNL 15/16  15.krog  Kranj, ŠC Kranj, 15.11.2015, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 
2.SNL 15/16  6.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.09.2015, ob 16.00  - 0:3  (0:1) 
POKAL 15/16  2.krog  Ptuj, MESTNI STADION PTUJ, 09.09.2015, ob 16.00  - 6:4  (1:0) 

12. krog
Mura 0 : 1 Krško
Olimpija Ljubljana 3 : 3 Aluminij
Kalcer Radomlje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
Gorica 3 : 0 Interblock
Drava Dakinda Ptuj  :  Triglav Kranj
Maribor  :  Bravo Publikum
VOC Celje  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA