10. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  21.11.2018 ob 14.00

Olimpija Ljubljana

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki: Stojanoski Andraž (glavni sodnik), Močnik Perič Aleš (1. pomoč), Buzadžija Bojan (2. pomoč)
Delegat: Koren Stojan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Interblock
P
Domžale 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Krško 0 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 3 : 3 Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 0 : 1 Domžale
P
Krško 2 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Kalcer Radomlje 1 : 2 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 2 2 0 0 10
Kalcer Radomlje 2 0 0 2 1
 
ŠRC Stožice tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 1 1 0 0 7
Kalcer Radomlje 1 0 0 1 1
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 1 1 0 0 3
Kalcer Radomlje 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

17/18  15.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 18.11.2017, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Kalcer Radomlje 7:1  (2:1) 
17/18  2.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 12.08.2017, ob 17.30  Kalcer Radomlje - Olimpija Ljubljana 0:3  (0:2) 

10. krog
Triglav Kranj 2 : 0 Interblock
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Bravo Publikum
Gorica 0 : 2 Krško
VOC Celje 1 : 2 Aluminij
Olimpija Ljubljana  :  Kalcer Radomlje
Maribor  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA