26. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  25.05.2019 ob 17.30

Dravograd

  :  

Rudar Velenje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravograd
P
Dravograd 1 : 2 A2S Celje
N
Maribor 0 : 0 Dravograd
N
Rudar Velenje 0 : 0 Dravograd
Z
Dravograd 4 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Dravograd 0 : 4 Krško
Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 6 Krško
P
Rudar Velenje 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
N
Rudar Velenje 0 : 0 Dravograd
Z
Vipoll Veržej 1 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 1 Miklavž


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 33 11 6 16 44
Rudar Velenje 33 16 6 11 51
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 16 7 3 6 24
Rudar Velenje 16 6 3 7 23
 
Stadion ob jezeru tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 17 4 3 10 20
Rudar Velenje 17 10 3 4 28



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 04.11.2018, ob 15.00  Rudar Velenje - Dravograd 0:0  (0:0) 
17/18  25.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 19.05.2018, ob 11.00  Koroška Dravograd - Rudar Velenje 1:1  (1:1) 
17/18  12.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Koroška Dravograd 1:0  (0:0) 
16/17  21.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.04.2017, ob 17.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Rudar Velenje 1:0  (1:0) 
16/17  8.krog  Velenje, Umetna trava, 25.09.2016, ob 11.00  Rudar Velenje - Dravograd-Avto Grubelnik 1:1  (1:1) 
15/16  18.krog  Dravograd-športni center, umetna trava, 19.03.2016, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  5.krog  Velenje, umetna trava, 05.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
14/15  22.krog  ŠC Dravograd, Naravna trava, 05.05.2015, ob 18.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  9.krog  Velenje, Velenje - umetna trava, 27.09.2014, ob 11.00  - 3:1  (3:0) 
13/14  25.krog  Velenje, Umetna trava, 14.05.2014, ob 18.00  - 3:5  (2:2) 
13/14  10.krog  Dravograd, ŠC DRAVOGRAD- glavni stadion, 28.09.2013, ob 11.00  - 3:4  (0:2) 
12/13  25.krog  Velenje, Umetna trava, 12.05.2013, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
12/13  10.krog  Športni center Dravograd, glavno igrišče, 29.09.2012, ob 11.00  - 1:4  (0:4) 
11/12  18.krog  Velenje, Umetna trava, 17.03.2012, ob 11.00  - 3:0  (0:0) 
11/12  3.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 24.08.2011, ob 18.00  - 1:3  (1:2) 
10/11  16.krog  Velenje, Umetna trava, 13.11.2010, ob 11.00  - 2:1  (2:1) 
10/11  1.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER, 14.08.2010, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
09/10  26.krog  Velenje, Umetna trava, 09.05.2010, ob 14.00  - 3:1  (0:1) 
09/10  11.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 17.10.2009, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
08/09  30.krog  Velenje, umetna trava, 31.05.2009, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
08/09  15.krog  Dravograd, UMETNA TRAVA DRAVOGRAD, 15.11.2008, ob 10.00  - 1:3  (0:2) 
07/08  20.krog  Dravograd, Športni center, 19.04.2008, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
07/08  7.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 22.09.2007, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
06/07  25.krog  Velenje, Velenje-umetna trava, 20.05.2007, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  12.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 28.10.2006, ob 11.00  - 1:2  (1:1) 
05/06  20.krog  Velenje - umetna trava, 14.04.2006, ob 16.00  - 5:2  (2:1) 
05/06  7.krog  Dravograd - umetna trava, 25.09.2005, ob 11.00  - 3:2  (0:1) 
04/05  24.krog  Velenje - umetna trava, 21.05.2005, ob 10.00  - 0:2  (0:2) 
04/05  11.krog  Dravograd, 23.10.2004, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
03/04  26.krog  Dravograd, 02.06.2004, ob 17.00  - 2:2  (1:2) 
03/04  13.krog  Velenje, 28.10.2003, ob 14.00  - 0:4  (0:4) 
02/03  17.krog  Dravograd, 22.03.2003, ob 15.00  - 2:1  (0:0) 
02/03  4.krog  Velenje, 10.09.2002, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 

26. krog
Krško  :  Drava Dakinda Ptuj
Dravograd  :  Rudar Velenje
Vipoll Veržej  :  Maribor
Miklavž  :  A2S Celje
Kety Emmi Bistrica  :  Mura
Aluminij  :  MB Tabor
Šampion  :  Brežice 1919

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA