24. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  11.05.2019 ob 17.00

Aluminij

  :  

A2S Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Šampion
N
Brežice 1919 0 : 0 Aluminij
N
MB Tabor 0 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Mura
P
A2S Celje 3 : 1 Aluminij
A2S Celje
Z
Dravograd 1 : 2 A2S Celje
Z
A2S Celje 8 : 0 Vipoll Veržej
Z
A2S Celje 2 : 0 Miklavž
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 10 9 14 48
Celje 33 14 9 10 71
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 8 3 5 32
Celje 16 5 3 8 31
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 2 6 9 16
Celje 17 9 6 2 40



Vse medsebojne tekme

18/19  11.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 20.10.2018, ob 14.00  A2S Celje - Aluminij 3:1  (2:0) 
17/18  26.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.05.2018, ob 17.00  Aluminij - Celje 0:0  (0:0) 
17/18  13.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 28.10.2017, ob 11.00  Celje - Aluminij 1:1  (0:0) 
16/17  26.krog  Celje, Arena Petrol, 27.05.2017, ob 12.00  Celje - Aluminij 5:1  (4:0) 
16/17  13.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 05.11.2016, ob 11.00  Aluminij - Celje 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 17.04.2016, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
15/16  8.krog  Celje - umetna trava, Olimp, 27.09.2015, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
14/15  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 07.11.2014, ob 15.00  - 4:3  (1:1) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp umetna trava, 16.08.2014, ob 11.00  - 3:1  (1:1) 
13/14  20.krog  Celje, Olimp, 29.03.2014, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
13/14  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 28.08.2013, ob 17.30  - 5:2  (3:2) 
12/13  26.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.05.2013, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  11.krog  Celje, Olimp, 03.10.2012, ob 15.30  - 3:3  (1:1) 
11/12  20.krog  Celje, Olimp, 31.03.2012, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.09.2011, ob 11.00  - 2:2  (1:0) 
10/11  17.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.11.2010, ob 11.00  - 1:4  (1:0) 
10/11  2.krog  Celje, Arena Petrol, 21.08.2010, ob 11.00  - 4:2  (2:0) 
09/10  19.krog  Celje, Olimp, 20.03.2010, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
09/10  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.08.2009, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
08/09  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 23.11.2008, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
08/09  1.krog  Celje, Olimp, 09.08.2008, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 10.30  - 1:1  (0:1) 
07/08  2.krog  Kidričevo-pomožno travnato igr., Kidričevo-pomož.travnato igr., 18.08.2007, ob 11.00  - 4:0  (0:0) 
06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo - umetna trava, 07.04.2007, ob 13.00  - 2:5  (1:4) 
06/07  6.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 16.09.2006, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
05/06  22.krog  Kidričevo - umetna trava, 29.04.2006, ob 10.00  - 2:3  (0:2) 
05/06  9.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.10.2005, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 10.00  - 1:6  (0:2) 
04/05  13.krog  Skalna klet - Celje, 07.11.2004, ob 12.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  21.krog  Kidričevo, 03.05.2004, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
03/04  8.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 27.09.2003, ob 15.30  - 4:0  (2:0) 
02/03  25.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 22.05.2003, ob 16.30  - 5:0  (5:0) 
02/03  12.krog  Kidričevo, 30.10.2002, ob 12.45  - 1:1  (0:1) 

24. krog
Krško  :  Dravograd
Vipoll Veržej  :  Drava Dakinda Ptuj
Miklavž  :  Rudar Velenje
Kety Emmi Bistrica  :  Maribor
Aluminij  :  A2S Celje
Šampion  :  Mura
Brežice 1919  :  MB Tabor

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA