23. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  04.05.2019 ob 17.00

Maribor

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Maribor
N
Maribor 0 : 0 Dravograd
Z
Maribor 4 : 0 Vipoll Veržej
Z
Miklavž 1 : 2 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Šampion
N
Brežice 1919 0 : 0 Aluminij
N
MB Tabor 0 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Mura
P
A2S Celje 3 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 33 27 3 3 105
Aluminij 33 3 3 27 23
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 16 14 1 1 55
Aluminij 16 1 1 14 7
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 17 13 2 2 50
Aluminij 17 2 2 13 16



Vse medsebojne tekme

18/19  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Maribor 1:2  (1:2) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.09.2017, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:3  (0:1) 
16/17  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:0  (0:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:4  (0:1) 
15/16  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
15/16  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.08.2015, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.04.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  7.krog  Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.30  - 3:0  (0:0) 
13/14  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.10.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.11.2012, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 14.08.2012, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2012, ob 13.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2011, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  19.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.03.2011, ob 15.00  - 1:5  (1:2) 
10/11  4.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 28.08.2010, ob 11.00  - 9:0  (3:0) 
09/10  17.krog  Maribor, LJUDSKI VRT-UMETNA TRAVA, 28.11.2009, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.08.2009, ob 11.00  - 2:4  (1:1) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 11.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 18.10.2008, ob 11.00  - 0:6  (0:3) 
07/08  17.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2008, ob 12.00  - 4:0  (0:0) 
07/08  4.krog  Kidričevo-pomožno travnato, Kidričevo-pomožno travnato, 02.09.2007, ob 11.00  - 4:1  (3:1) 
06/07  16.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00  - 4:1  (1:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 26.08.2006, ob 10.00  - 0:6  (0:2) 
05/06  21.krog  Maribor - umetna trava, 22.04.2006, ob 14.00  - 6:1  (2:1) 
05/06  8.krog  Kidričevo, 01.10.2005, ob 10.00  - 2:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Kidričevo, 23.04.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, 03.11.2004, ob 11.00  - 4:1  (2:1) 
03/04  24.krog  Kidričevo, 19.05.2004, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
03/04  11.krog  Maribor, 18.10.2003, ob 14.00  - 5:0  (4:0) 
02/03  21.krog  Maribor, 07.05.2003, ob 16.30  - 3:1  (3:0) 
02/03  8.krog  Kidričevo, 29.09.2002, ob 13.45  - 1:4  (0:3) 

23. krog
MB Tabor  :  Krško
Mura  :  Brežice 1919
A2S Celje  :  Šampion
Maribor  :  Aluminij
Rudar Velenje  :  Kety Emmi Bistrica
Drava Dakinda Ptuj  :  Miklavž
Dravograd  :  Vipoll Veržej

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA