22. krog |  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT |  27.04.2019 ob 16.30

Krško

  :  

Vipoll Veržej

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krško
Z
Rudar Velenje 1 : 6 Krško
Z
Krško 3 : 0 Šampion
Z
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Krško
Z
Krško 4 : 0 Brežice 1919
Z
Dravograd 0 : 4 Krško
Vipoll Veržej
P
Mura 2 : 1 Vipoll Veržej
P
A2S Celje 8 : 0 Vipoll Veržej
P
Maribor 4 : 0 Vipoll Veržej
P
Vipoll Veržej 1 : 2 Rudar Velenje
P
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vipoll Veržej


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 13 10 2 1 44
ŠD NK Veržej 13 1 2 10 7
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 6 5 0 1 19
ŠD NK Veržej 6 1 0 5 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 7 5 2 0 25
ŠD NK Veržej 7 0 2 5 4



Vse medsebojne tekme

18/19  9.krog  Veržej, Stadion Čistina Veržej, 06.10.2018, ob 11.00  Vipoll Veržej - Krško 2:3  (1:1) 
17/18  18.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.03.2018, ob 12.00  Krško - Vipoll Veržej 2:0  (2:0) 
17/18  5.krog  Veržej, Stadion Čistina Veržej, 02.09.2017, ob 12.00  Vipoll Veržej - Krško 0:10  (0:4) 
16/17  20.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 15.04.2017, ob 17.00  Krško - Vipoll Veržej 7:1  (2:1) 
16/17  7.krog  Veržej, ČISTINA, 18.09.2016, ob 11.00  Vipoll Veržej - Krško 0:2  (0:1) 
15/16  14.krog  Krško, Matija Gubec-umetna trava, 14.11.2015, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
15/16  1.krog  Veržej, Čistina, 15.08.2015, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  19.krog  Veržej, Čistina, 04.04.2015, ob 11.00  - 0:4  (0:1) 
14/15  6.krog  Krško, Umetna trava Krško, 06.09.2014, ob 11.00  - 5:0  (2:0) 
13/14  23.krog  Veržej, Čistina, 14.05.2014, ob 17.30  - 1:1  (0:1) 
13/14  8.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 14.09.2013, ob 16.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  17.krog  Krško, umetna trava - Krško, 24.11.2012, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  2.krog  Veržej, Čistina, 14.08.2012, ob 18.00  - 1:5  (0:4) 

22. krog
Krško  :  Vipoll Veržej
Miklavž  :  Dravograd
Kety Emmi Bistrica  :  Drava Dakinda Ptuj
Aluminij  :  Rudar Velenje
Šampion  :  Maribor
Brežice 1919  :  A2S Celje
MB Tabor  :  Mura

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA