21. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT |  20.04.2019 ob 16.30

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Maribor
Z
Rudar Velenje 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Krško
P
Dravograd 4 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vipoll Veržej
Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Šampion
N
Brežice 1919 0 : 0 Aluminij
N
MB Tabor 0 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Mura
P
A2S Celje 3 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 13 1 1 11 6
Aluminij 13 11 1 1 54
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 6 1 0 5 3
Aluminij 6 5 0 1 25
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 0 1 6 3
Aluminij 7 6 1 0 29



Vse medsebojne tekme

18/19  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.10.2018, ob 16.00  Aluminij - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.04.2018, ob 11.00  Aluminij - Drava Ptuj 4:0  (3:0) 
17/18  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:3  (0:1) 
16/17  17.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 19.03.2017, ob 11.00  Aluminij - Drava Ptuj 5:0  (3:0) 
16/17  4.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 31.08.2016, ob 17.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:5  (0:1) 
15/16  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 28.05.2016, ob 11.00  - 0:4  (0:1) 
15/16  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.11.2015, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
14/15  19.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 04.04.2015, ob 13.30  - 0:6  (0:3) 
14/15  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.09.2014, ob 11.00  - 8:0  (4:0) 
13/14  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.04.2014, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
13/14  8.krog  Ptuj, Umetna trava, 14.09.2013, ob 11.00  - 0:5  (0:3) 
12/13  29.krog  Ptuj, Umetna trava, 08.06.2013, ob 11.00  - 3:2  (2:0) 
12/13  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 

21. krog
Mura  :  Krško
A2S Celje  :  MB Tabor
Maribor  :  Brežice 1919
Rudar Velenje  :  Šampion
Drava Dakinda Ptuj  :  Aluminij
Dravograd  :  Kety Emmi Bistrica
Vipoll Veržej  :  Miklavž

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA