21. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  20.04.2019 ob 16.30

Rudar Velenje

  :  

Šampion

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 6 Krško
P
Rudar Velenje 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
N
Rudar Velenje 0 : 0 Dravograd
Z
Vipoll Veržej 1 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 1 Miklavž
Šampion
P
Aluminij 1 : 0 Šampion
P
Krško 3 : 0 Šampion
Z
Brežice 1919 0 : 3 Šampion
Z
Šampion 1 : 0 MB Tabor
P
Mura 2 : 0 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 27 8 4 15 31
Šampion 27 15 4 8 52
 
Stadion ob jezeru tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 13 2 3 8 11
Šampion 13 8 3 2 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 14 6 1 7 20
Šampion 14 7 1 6 26



Vse medsebojne tekme

18/19  8.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.09.2018, ob 13.00  Šampion - Rudar Velenje 1:2  (1:1) 
17/18  17.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 25.11.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Šampion 0:0  (0:0) 
17/18  4.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 30.08.2017, ob 17.00  Šampion - Rudar Velenje 6:1  (3:1) 
16/17  26.krog  Velenje, Umetna trava, 28.05.2017, ob 12.00  Rudar Velenje - Šampion 1:2  (0:2) 
16/17  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2016, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
15/16  26.krog  Velenje, umetna trava, 29.05.2016, ob 18.00  - 2:3  (0:1) 
15/16  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 08.11.2015, ob 10.30  - 0:3  (0:1) 
14/15  15.krog  Velenje, umetna trava, 16.11.2014, ob 12.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  2.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
13/14  21.krog  Celje, Olimp umetna trava, 05.04.2014, ob 11.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  6.krog  Velenje, Umetna trava, 31.08.2013, ob 10.30  - 1:3  (0:1) 
12/13  22.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 13.04.2013, ob 19.30  - 2:1  (1:1) 
12/13  7.krog  Velenje, Umetna trava, 08.09.2012, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
11/12  29.krog  Velenje, Umetna trava, 02.06.2012, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
11/12  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2011, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  24.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 17.04.2011, ob 15.00  - 1:3  (1:2) 
10/11  9.krog  Velenje, Ob jezeru, 03.10.2010, ob 15.30  - 4:1  (2:0) 
09/10  23.krog  Celje, Igrišče Olimp, 17.04.2010, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  8.krog  Velenje, Umetna trava, 30.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
08/09  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 14.03.2009, ob 16.30  - 1:1  (0:0) 
08/09  3.krog  Velenje, umetna trava, 23.08.2008, ob 18.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 06.04.2008, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  5.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 08.09.2007, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  16.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 17.03.2007, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  3.krog  Na igrišču v Žalcu, Na igrišču v Žalcu, 26.08.2006, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  24.krog  Velenje-umetna trava, 13.05.2006, ob 15.00  - 0:3  (0:2) 
05/06  11.krog  Igriš.ŠAMPION pri IV.OŠ Celje, 22.10.2005, ob 15.30  - 3:0  (3:0) 

21. krog
Mura  :  Krško
A2S Celje  :  MB Tabor
Maribor  :  Brežice 1919
Rudar Velenje  :  Šampion
Drava Dakinda Ptuj  :  Aluminij
Dravograd  :  Kety Emmi Bistrica
Vipoll Veržej  :  Miklavž

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA