20. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  13.04.2019 ob 16.00

Šampion

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šampion
P
Aluminij 1 : 0 Šampion
P
Krško 3 : 0 Šampion
Z
Brežice 1919 0 : 3 Šampion
Z
Šampion 1 : 0 MB Tabor
P
Mura 2 : 0 Šampion
Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Maribor
Z
Rudar Velenje 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Krško
P
Dravograd 4 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vipoll Veržej


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 13 8 1 4 31
NK Drava Dakinda Ptuj 13 4 1 8 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 6 4 0 2 18
NK Drava Dakinda Ptuj 6 2 0 4 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 7 4 1 2 13
NK Drava Dakinda Ptuj 7 2 1 4 5



Vse medsebojne tekme

18/19  7.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.09.2018, ob 17.00  Drava Ptuj - Šampion 1:0  (0:0) 
17/18  18.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 24.03.2018, ob 12.15  Šampion - Drava Ptuj 4:0  (1:0) 
17/18  5.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 02.09.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Šampion 0:2  (0:2) 
16/17  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 07.05.2017, ob 16.00  Šampion - Drava Ptuj 9:0  (3:0) 
16/17  10.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 08.10.2016, ob 11.00  Drava Ptuj - Šampion 0:1  (0:0) 
15/16  17.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.03.2016, ob 19.00  - 3:0  (0:0) 
15/16  4.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.08.2015, ob 13.30  - 2:0  (0:0) 
14/15  17.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 21.03.2015, ob 12.30  - 1:1  (0:1) 
14/15  4.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 27.08.2014, ob 19.30  - 0:2  (0:0) 
13/14  27.krog  Celje, Olimp, Umetna trava, 16.05.2014, ob 19.30  - 1:0  (1:0) 
13/14  12.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.10.2013, ob 11.00  - 0:6  (0:0) 
12/13  24.krog  Celje, Olimp Umetna trava, 05.05.2013, ob 18.00  - 1:2  (1:0) 
12/13  9.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj UT, 22.09.2012, ob 11.00  - 1:3  (1:1) 

20. krog
Krško  :  Miklavž
Kety Emmi Bistrica  :  Vipoll Veržej
Aluminij  :  Dravograd
Šampion  :  Drava Dakinda Ptuj
Brežice 1919  :  Rudar Velenje
MB Tabor  :  Maribor
Mura  :  A2S Celje

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA