18. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  30.03.2019 ob 15.00

A2S Celje

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
Z
Dravograd 1 : 2 A2S Celje
Z
A2S Celje 8 : 0 Vipoll Veržej
Z
A2S Celje 2 : 0 Miklavž
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 1 Aluminij
Maribor
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Maribor
N
Maribor 0 : 0 Dravograd
Z
Maribor 4 : 0 Vipoll Veržej
Z
Miklavž 1 : 2 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Kety Emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 33 4 6 23 18
Maribor 33 23 6 4 73
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 16 2 2 12 7
Maribor 16 12 2 2 40
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 17 2 4 11 11
Maribor 17 11 4 2 33



Vse medsebojne tekme

18/19  5.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 11.00  Maribor - A2S Celje 1:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 17.00  Maribor - Celje 4:2  (1:1) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 01.10.2017, ob 16.30  Celje - Maribor 1:2  (0:2) 
16/17  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 25.03.2017, ob 11.00  Maribor - Celje 4:1  (4:0) 
16/17  5.krog  Celje, Olimp, 21.09.2016, ob 16.30  Celje - Maribor 0:3  (0:1) 
15/16  24.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.05.2016, ob 19.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  11.krog  Rogoza, Športni park Rogoza, 11.11.2015, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
14/15  24.krog  Celje, Arena Petrol, 16.05.2015, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  11.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 11.10.2014, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
13/14  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 19.04.2014, ob 17.00  - 6:0  (2:0) 
13/14  8.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 14.09.2013, ob 14.00  - 0:4  (0:3) 
12/13  19.krog  Celje, OLIMP-UMETNA TRAVA, 23.03.2013, ob 11.00  - 1:7  (1:3) 
12/13  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 13.00  - 3:1  (2:1) 
11/12  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 26.11.2011, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  1.krog  Maribor, Ljudski vrt,umetna trava, 14.08.2011, ob 18.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 27.05.2011, ob 19.00  - 1:4  (0:1) 
10/11  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 30.10.2010, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
09/10  20.krog  Maribor, Ljudski Vrt-umetna trava, 27.03.2010, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 08.09.2009, ob 19.00  - 0:3  (0:2) 
08/09  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.04.2009, ob 11.00  - 0:4  (0:0) 
08/09  8.krog  Maribor, Ljudski vrt, 27.09.2008, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  16.krog  Maribor, Ljudski vrt, 22.03.2008, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
07/08  3.krog  Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 25.08.2007, ob 19.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  22.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 28.04.2007, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
06/07  9.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 07.10.2006, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
05/06  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 19.11.2005, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
05/06  2.krog  Maribor - umetna trava, 20.08.2005, ob 16.00  - 1:2  (0:2) 
04/05  17.krog  Maribor, 02.04.2005, ob 12.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  4.krog  Skalna klet - Celje, 05.09.2004, ob 16.00  - 0:4  (0:2) 
03/04  23.krog  Maribor, 15.05.2004, ob 12.30  - 4:1  (3:0) 
03/04  10.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 14.10.2003, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
02/03  19.krog  Maribor, 05.04.2003, ob 16.00  - 2:0  (0:0) 
02/03  6.krog  Na igrišču NK Olimp, 16.09.2002, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

18. krog
Krško  :  Kety Emmi Bistrica
Aluminij  :  Miklavž
Šampion  :  Vipoll Veržej
Brežice 1919  :  Dravograd
MB Tabor  :  Drava Dakinda Ptuj
Mura  :  Rudar Velenje
A2S Celje  :  Maribor

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA