18. krog |  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT |  30.03.2019 ob 15.00

Krško

  :  

Kety Emmi Bistrica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krško
Z
Rudar Velenje 1 : 6 Krško
Z
Krško 3 : 0 Šampion
Z
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Krško
Z
Krško 4 : 0 Brežice 1919
Z
Dravograd 0 : 4 Krško
Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Brežice 1919
P
MB Tabor 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Mura 4 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Kety Emmi Bistrica 0 : 3 A2S Celje
P
Maribor 1 : 0 Kety Emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 11 5 3 3 37
Aha Emmi Bistrica 11 3 3 5 13
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 5 3 1 1 20
Aha Emmi Bistrica 5 1 1 3 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 6 2 2 2 17
Aha Emmi Bistrica 6 2 2 2 7



Vse medsebojne tekme

18/19  5.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 08.09.2018, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - Krško 2:0  (0:0) 
17/18  23.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 06.05.2018, ob 12.30  Kety Emmi Bistrica - Krško 0:9  (0:4) 
17/18  10.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 05.10.2017, ob 17.30  Krško - Kety Emmi Bistrica 5:1  (2:1) 
16/17  26.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 28.05.2017, ob 18.00  Kety Emmi Bistrica - Krško 1:1  (1:0) 
16/17  13.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 06.11.2016, ob 10.00  Krško - Kety Emmi Bistrica 3:1  (1:1) 
15/16  15.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 25.11.2015, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
15/16  2.krog  Slovenska Bistrica, Športni Park, 22.08.2015, ob 11.00  - 3:1  (0:1) 
14/15  25.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 23.05.2015, ob 14.00  - 2:3  (0:2) 
14/15  12.krog  Slovenska Bistrica, Bistrica-um.trava, 25.10.2014, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
13/14  26.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 10.05.2014, ob 15.00  - 9:0  (3:0) 
13/14  11.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 05.10.2013, ob 11.00  - 0:5  (0:2) 

18. krog
Krško  :  Kety Emmi Bistrica
Aluminij  :  Miklavž
Šampion  :  Vipoll Veržej
Brežice 1919  :  Dravograd
MB Tabor  :  Drava Dakinda Ptuj
Mura  :  Rudar Velenje
A2S Celje  :  Maribor

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA