17. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  23.03.2019 ob 15.00

Kety Emmi Bistrica

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Brežice 1919
P
MB Tabor 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Mura 4 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Kety Emmi Bistrica 0 : 3 A2S Celje
P
Maribor 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Šampion
N
Brežice 1919 0 : 0 Aluminij
N
MB Tabor 0 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Mura
P
A2S Celje 3 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 21 3 3 15 15
Aluminij 21 15 3 3 53
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 10 2 3 5 8
Aluminij 10 5 3 2 16
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 11 1 0 10 7
Aluminij 11 10 0 1 37



Vse medsebojne tekme

18/19  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2018, ob 16.30  Aluminij - Kety Emmi Bistrica 1:2  (0:1) 
17/18  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 13.11.2017, ob 18.30  Aluminij - Kety Emmi Bistrica 3:2  (1:0) 
17/18  2.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.30  Kety Emmi Bistrica - Aluminij 2:0  (1:0) 
16/17  24.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-glavno igrišče, 13.05.2017, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - Aluminij 1:0  (1:0) 
16/17  11.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 16.10.2016, ob 11.00  Aluminij - Kety Emmi Bistrica 7:0  (6:0) 
15/16  19.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.03.2016, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
15/16  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-um.trava, 12.09.2015, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
14/15  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.05.2015, ob 17.00  - 4:1  (2:0) 
14/15  10.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 05.10.2014, ob 11.00  - 1:1  (0:0) 
13/14  29.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 30.05.2014, ob 17.30  - 0:2  (0:1) 
13/14  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 26.10.2013, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
09/10  30.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.06.2010, ob 14.00  - 2:1  (0:1) 
09/10  15.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slov. Bistrica, 15.11.2009, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
08/09  17.krog  Slov. Bistrica, Športni park, 08.03.2009, ob 15.00  - 0:2  (0:1) 
08/09  2.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.08.2008, ob 11.00  - 4:0  (3:0) 
07/08  23.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slov.Bistrica, 10.05.2008, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  10.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 13.10.2007, ob 10.00  - 2:1  (2:0) 
06/07  21.krog  Kidričevo, Kidričevo, 21.04.2007, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
06/07  8.krog  Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 30.09.2006, ob 11.00  - 2:6  (1:1) 
05/06  20.krog  Kidričevo - umetna trava, 15.04.2006, ob 10.00  - 3:0  (1:0) 
05/06  7.krog  Športni park Slov.Bistrica, 25.09.2005, ob 16.30  - 0:2  (0:2) 

17. krog
Maribor  :  Krško
Rudar Velenje  :  A2S Celje
Drava Dakinda Ptuj  :  Mura
Dravograd  :  MB Tabor
Vipoll Veržej  :  Brežice 1919
Miklavž  :  Šampion
Kety Emmi Bistrica  :  Aluminij

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA