16. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  24.11.2018 ob 11.00

Maribor

  :  

Rudar Velenje

Sodniki: Gligorić Amadei (glavni sodnik), Željko Matej (1. pomoč), (2. pomoč)
Delegat: Perko Robert
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Maribor
N
Maribor 0 : 0 Dravograd
Z
Maribor 4 : 0 Vipoll Veržej
Z
Miklavž 1 : 2 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 6 Krško
P
Rudar Velenje 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
N
Rudar Velenje 0 : 0 Dravograd
Z
Vipoll Veržej 1 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 1 Miklavž


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 33 28 3 2 129
Rudar Velenje 33 2 3 28 13
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 16 15 1 0 68
Rudar Velenje 16 0 1 15 3
 
Stadion ob jezeru tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 17 13 2 2 61
Rudar Velenje 17 2 2 13 10



Vse medsebojne tekme

18/19  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:3  (0:1) 
17/18  16.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 11.00  Maribor - Rudar Velenje 11:0  (4:0) 
17/18  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:11  (0:2) 
16/17  15.krog  Velenje, Umetna trava, 19.11.2016, ob 14.30  Rudar Velenje - Maribor 1:5  (0:2) 
16/17  2.krog  Ljudski vrt-umetna trava, 24.08.2016, ob 17.30  Maribor - Rudar Velenje 3:0  (2:0) 
15/16  14.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
15/16  1.krog  Velenje, umetna trava, 19.08.2015, ob 18.00  - 0:3  (0:3) 
14/15  14.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.11.2014, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
14/15  1.krog  Velenje, Umetna trava, 03.09.2014, ob 18.00  - 1:3  (1:1) 
13/14  20.krog  Velenje, Umetna trava, 29.03.2014, ob 11.00  - 1:4  (1:1) 
13/14  5.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetnatrava, 29.08.2013, ob 17.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  20.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 03.04.2013, ob 15.30  - 3:0  (1:0) 
12/13  5.krog  Velenje, Umetna trava, 29.08.2012, ob 17.30  - 0:1  (0:1) 
11/12  30.krog  Maribor, Ljudski Vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 17.30  - 10:0  (4:0) 
11/12  15.krog  Velenje, Umetna trava, 12.11.2011, ob 11.00  - 2:2  (2:1) 
10/11  25.krog  Velenje, Umetna trava, 20.04.2011, ob 16.30  - 1:0  (1:0) 
10/11  10.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.10.2010, ob 12.30  - 4:1  (3:0) 
09/10  18.krog  Velenje, Ob jezeru, 14.03.2010, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  3.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.08.2009, ob 18.00  - 6:0  (2:0) 
08/09  19.krog  Velenje, umetna trava, 22.03.2009, ob 11.00  - 0:5  (0:2) 
08/09  4.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.08.2008, ob 11.00  - 2:1  (2:0) 
07/08  26.krog  Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 18.30  - 2:2  (2:1) 
07/08  13.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2007, ob 14.00  - 5:0  (1:0) 
06/07  21.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 21.04.2007, ob 13.00  - 4:0  (1:0) 
06/07  8.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 01.10.2006, ob 15.00  - 2:1  (1:0) 
05/06  23.krog  Maribor - umetna trava, 06.05.2006, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 
05/06  10.krog  Velenje - umetna trava, 16.10.2005, ob 15.30  - 0:8  (0:4) 
04/05  21.krog  Maribor - umetna trava, 27.04.2005, ob 13.00  - 7:0  (5:0) 
04/05  8.krog  Velenje igrišče z umetno travo, 06.10.2004, ob 15.30  - 0:4  (0:0) 
03/04  19.krog  Maribor, 17.04.2004, ob 16.00  - 5:1  (4:1) 
03/04  6.krog  Velenje, 24.09.2003, ob 16.00  - 0:5  (0:2) 
02/03  22.krog  Velenje, 22.04.2003, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
02/03  9.krog  Maribor, 05.10.2002, ob 13.30  - 0:0  (0:0) 

16. krog
Šampion  :  Kety Emmi Bistrica
Mura  :  Dravograd
Maribor  :  Rudar Velenje
Brežice 1919  :  Miklavž
A2S Celje  :  Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor  :  Vipoll Veržej
Krško  :  Aluminij

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA