16. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  24.11.2018 ob 17.00

A2S Celje

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Lončar Gašper (glavni sodnik), Golež Tomaž (1. pomoč), Knez Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Kukovič Božidar
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
Z
Dravograd 1 : 2 A2S Celje
Z
A2S Celje 8 : 0 Vipoll Veržej
Z
A2S Celje 2 : 0 Miklavž
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 1 Aluminij
Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Maribor
Z
Rudar Velenje 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Krško
P
Dravograd 4 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vipoll Veržej


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 13 9 3 1 34
NK Drava Dakinda Ptuj 13 1 3 9 6
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 6 5 1 0 21
NK Drava Dakinda Ptuj 6 0 1 5 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 7 4 2 1 13
NK Drava Dakinda Ptuj 7 1 2 4 4



Vse medsebojne tekme

18/19  3.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00  Drava Ptuj - A2S Celje 0:5  (0:1) 
17/18  25.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 19.05.2018, ob 11.00  Celje - Drava Ptuj 5:0  (2:0) 
17/18  12.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Celje 0:2  (0:0) 
16/17  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 29.04.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Celje 1:3  (1:1) 
16/17  9.krog  Celje, Olimp, 01.10.2016, ob 16.00  Celje - Drava Ptuj 3:0  (1:0) 
15/16  16.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
15/16  3.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 02.09.2015, ob 17.30  - 0:0  (0:0) 
14/15  23.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 12.05.2015, ob 18.00  - 0:2  (0:0) 
14/15  10.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 04.10.2014, ob 12.00  - 3:1  (0:1) 
13/14  19.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 22.03.2014, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
13/14  4.krog  Celje, Olimp, 24.08.2013, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
12/13  16.krog  Ptuj, Mestni štadion Ptuj - U.T., 10.11.2012, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  1.krog  Celje, Olimp, 11.08.2012, ob 11.00  - 6:1  (2:1) 

16. krog
Šampion  :  Kety Emmi Bistrica
Mura  :  Dravograd
Maribor  :  Rudar Velenje
Brežice 1919  :  Miklavž
A2S Celje  :  Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor  :  Vipoll Veržej
Krško  :  Aluminij

LESTVICA
1 A2S Celje 15 40
2 Maribor 15 40
3 Krško 15 37
4 Dravograd 15 27
5 Mura 15 25
6 Drava Dakinda Ptuj 15 22
7 Kety Emmi Bistrica 15 20
8 Aluminij 15 18
9 Rudar Velenje 15 17
10 Vipoll Veržej 15 16
11 MB Tabor 15 12
12 Brežice 1919 15 11
13 Šampion 15 8
14 Miklavž 15 5

STRELCI
1. Tom Kljun 21
2. Gašper Černe 17
3. Lan Lekše 14
4. Gregor Medle 12
5. Anej Rudolf 9
6. Maj Škoflek 8
Nejc Krivec 8
8. Miha Preksavec 7
Luka Schöndorfer 7
10. Nino Milić 6
Adam Marcen 6
12. Vid Štefanec 5
Luka Štravs 5
Jaka Domjan 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Nik Hren 5
Jan Rajh 5
19. Nejc Letnik 4
Domen Justinek 4

DELI NA