1. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  26.09.2018 ob 15.30

Dravograd

1 : 2

Maribor

Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik), Racaj Fatlind (1. pomoč), Mlinarič Lucija (2. pomoč)
Delegat: Izak Silvo
Št. gledalcev: 100
Dravograd
1 Nace Senica V
5 Martin Hovnik K
6 Gašper Gaberšek Rotovnik
7 Luka Schöndorfer
8 Nal Lan Koren
9 Nejc Krivec
10 Matic Turičnik
11 Nik Krebs
14 Jaka Krevh
16 Adin Šepić
17 Luka Hunjet


Rezervni igralci
12 Alen Vertačnik V
2 Nejc Izak
3 Žan Fratar Peruš
4 Žak Fratar Peruš
13 Damjan Vukolić
15 Dejan Fink
18 Jan Lampret

Maribor
1 Jakob Vodan Jecelj V
3 Anže Bajec
6 Žan Grandošek
7 Miha Preksavec
9 Marcos Tavares
10 Aleks Stojaković
11 Anej Rudolf
13 Luka Motaln
15 Klemen Mlakar
18 Matjaž Kamenšek Pahič K
19 Enej Klampfer


Rezervni igralci
2 Maj Lorbek
4 Filip Hodžić Kokol
5 Rok Schaubach
8 Žiga Krušič
14 Marko Čuček Bezjak
16 Matic Hasanagić
17 val Mihalič Rader

Trener
Anže Pečnik

Trener
Danijel Širec

Sodnik
Jure Hrvacki

Zadetki
Miha Preksavec 0 : 1 14'
Anej Rudolf 0 : 2 24'
Nejc Krivec 1 : 2 67'

Dogodki
Menjava Izak /  Koren 36'
Menjava Vukolić /  Šepić 41'
Menjava Krušič /  Mlakar 50'
Menjava Hasanagić /  Stojaković 68'
Marcos Tavares 69'
Menjava Lampret /  Krivec 70'

1. krog
Aluminij 3 : 0 Brežice 1919
Kety Emmi Bistrica 1 : 0 MB Tabor
Miklavž 2 : 2 Mura
Vipoll Veržej 1 : 2 A2S Celje
Šampion 0 : 4 Krško
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Rudar Velenje
Dravograd 1 : 2 Maribor

LESTVICA
1 Maribor 10 27
2 A2S Celje 10 25
3 Dravograd 10 22
4 Kety Emmi Bistrica 10 17
5 Krško 8 16
6 Vipoll Veržej 10 16
7 Drava Dakinda Ptuj 10 16
8 Aluminij 10 13
9 Mura 9 10
10 Rudar Velenje 10 10
11 Brežice 1919 10 9
12 Miklavž 9 5
13 MB Tabor 10 4
14 Šampion 10 2

STRELCI
1. Tom Kljun 15
2. Gregor Medle 8
Lan Lekše 8
4. Nejc Krivec 7
5. Gašper Černe 6
Luka Schöndorfer 6
Anej Rudolf 6
8. Nino Milić 5
Miha Preksavec 5
Jan Rajh 5
11. Nik Hren 4
Adam Marcen 4
Maj Škoflek 4
14. Luka Benotič 3
Luka Štravs 3
Alen Jovanović 3
Vid Pustinek 3
Martin Hovnik 3
Valentin Bolcar 3
Jan Jurič 3

DELI NA