1. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  25.08.2018 ob 11.00

ŽNK Radomlje

3 : 0

ŽNK Olimpija Ljubljana

Sodniki: Stevanović Dragan (glavni sodnik), Drobac Dejan (1. pomoč), Dević Aleksander (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev: 50
ŽNK Radomlje
1 Živa Galjot V
2 Nina Mele
3 Maša Černivšek
5 Tamara Bizilj
7 Kličić Ajda
8 Dora Belavič K
9 Pia Kočevar
11 Manca Suhoveršnik
14 Lucija Urankar
15 Špela Ručman
18 Karin Florjančič


Rezervne igralke
4 Nina Sofia Mc Quarrie
6 Tadeja Gerjol
10 Daša Dolenšek
16 Eva Tratar
19 Pia Pavlič

ŽNK Olimpija Ljubljana
12 Sara Pavlič V
4 Tia Ogrin
5 Klara Pejanović
6 Daša Kranjc K
7 Sara Delić
8 Kristina Grujić
9 Tijana Bektašević
10 Zala Kučič
11 Nika Bohinc
16 Erisa Šabanaj
18 Gaia Klara Mihalinec


Rezervne igralke
1 Marija Marinkovska Andev V
17 NIka Đura
22 Tia Sarnavsky

Trener
Katarina Jagarinec

Trener
Miroslav Jović

Sodnik
Dragan Stevanović

Zadetki
Manca Suhoveršnik 1 : 0 41'
Tadeja Gerjol 2 : 0 72'
Manca Suhoveršnik 3 : 0 79'

Dogodki
Sara Delić 35'
Menjava Pavlič /  Bizilj 41'
Menjava Dolenšek /  Florjančič 41'
Menjava Tratar /  Ručman 41'
Menjava Mc Quarrie /  Ajda 51'
Menjava Gerjol /  Belavič 62'
Menjava Sarnavsky /  Bektašević 63'
Menjava Đura /  Ogrin 80'

1. krog
ŽNK Radomlje 3 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Cerklje 3 : 2 ŽNK Bar Ranca Ptuj
ŽNK Telemach GMT Beltinci 0 : 2 ŽNK Maribor
Trebnje Brežice 0 : 9 ŽNK Krim Rolljet

LESTVICA
1 ŽNK Maribor 9 27
2 ŽNK Telemach GMT Beltinci 9 21
3 ŽNK Krim Rolljet 8 18
4 ŽNK Radomlje 9 15
5 ŽNK Bar Ranca Ptuj 9 13
6 Primorje Ajdovščina 8 10
7 ŽNK Cerklje 9 7
8 ŽNK Olimpija Ljubljana 9 4
9 Trebnje Brežice 8 0

STRELCI
1. Noelle Vilčnik 16
2. Albina Čizmazija 14
3. Nina Kajzba 12
4. Kim Juršnik 10
Manca Suhoveršnik 10
6. Hana Feratović 9
Mirjam Kastelec 9
8. Selma Šabotić 8
9. Gaja Bizjak 7
Patricija Ham 7
11. Taja Lončarič 6
12. Nuša Štumberger 5
Lea Galjot 5
Korina Lara Janež 5
15. Zala Igerc 4
Tajda Tušek 4
Iva Kocijan 4
Nina Ipavec 4
Ema Horvat 4
Špela Ručman 4

DELI NA