12. krog |  Izola, Mestni stadion Izola |  03.11.2018 ob 14.00

Elta Izola

  :  

TKK Tolmin

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Elta Izola
P
Fama Vipava 2 : 1 Elta Izola
N
Plama Podgrad 2 : 2 Elta Izola
Z
Adria 0 : 2 Elta Izola
P
Elta Izola 0 : 3 Koper
P
TKK Tolmin 5 : 0 Elta Izola
TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 7 : 0 Plama Podgrad
Z
TKK Tolmin 1 : 0 Jadran HK
Z
TKK Tolmin 3 : 1 Primorje
P
Fama Vipava 5 : 1 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 5 : 0 Elta Izola


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 14 2 3 9 15
Tolmin 14 9 3 2 34
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 7 1 2 4 9
Tolmin 7 4 2 1 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 7 1 1 5 6
Tolmin 7 5 1 1 19



Vse medsebojne tekme

18/19  5.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 15.09.2018, ob 16.00  TKK Tolmin - Elta Izola 5:0  (4:0) 
17/18  24.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 28.04.2018, ob 17.00  TKK Tolmin - Elta Izola 2:0  (1:0) 
17/18  17.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 17.03.2018, ob 15.00  Elta Izola - TKK Tolmin 0:2  (0:0) 
17/18  10.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 21.10.2017, ob 15.00  TKK Tolmin - Elta Izola 4:1  (1:0) 
17/18  3.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 02.09.2017, ob 16.00  Elta Izola - TKK Tolmin 1:2  (1:1) 
16/17  26.krog  Izola, Mestni štadion Izola, 20.05.2017, ob 17.00  Elta Izola - TKK Tolmin 3:3  (2:3) 
16/17  18.krog  Izola, Mestni štadion Izola, 01.04.2017, ob 16.00  MNK Izola - Tolmin 2:1  (0:0) 
16/17  9.krog  Tolmin, Športni park Brajda, 15.10.2016, ob 15.00  Tolmin - MNK Izola 1:2  (0:1) 
13/14  23.krog  Izola, Mestni stadion-umetna trava, 18.05.2014, ob 17.00  - 1:4  (1:2) 
13/14  10.krog  Tolmin, Brajda, 26.10.2013, ob 15.00  - 3:0  (2:0) 
12/13  26.krog  Piran, Piran - umetna trava, 08.06.2013, ob 18.00  - 2:2  (1:1) 
12/13  13.krog  Tolmin, Brajda, 17.11.2012, ob 13.30  - 3:2  (2:1) 
07/08  19.krog  Tolmin, Tolmin, 12.04.2008, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
07/08  6.krog  Izola, Izola, 15.09.2007, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 

12. krog
Plama Podgrad  :  Primorje
Elta Izola  :  TKK Tolmin
Adria  :  Koper
Fama Vipava  :  Jadran HK

LESTVICA
1 Koper 9 27
2 TKK Tolmin 9 21
3 Primorje 9 14
4 Fama Vipava 9 14
5 Elta Izola 9 11
6 Adria 9 7
7 Jadran HK 9 5
8 Plama Podgrad 9 4

STRELCI
1. Tilen Leban 6
Edi Baša 6
3. Stipe Vrdoljak 5
Tine Zornik 5
Gregor Kos 5
6. Nik Masten 4
Dalibor Sokanović 4
Alen Keranović 4
9. Tine Kravanja 3
Jaka Štromajer 3
Žiga Opara 3
Kristijan Glavaš 3
Matija Petrović 3
Matic Perše 3
Aleksandar Gavrić 3
Željko Tomić 3
17. Lovro Bizjak 2
Edin Fatić 2
Robert Bičanić 2
Marko Topić 2

DELI NA