17. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  17.03.2019 ob 15.00

NŠ Dravograd

  :  

NK Kety Emmi Bistrica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NŠ Dravograd
P
NK Brežice 1919 3 : 2 NŠ Dravograd
P
NŠ Dravograd 1 : 5 NK MB Tabor
Z
NŠ Dravograd 4 : 1 NK Gummimiral Jarenina
P
Nafta 1903 3 : 0 NŠ Dravograd
P
NŠ Dravograd 0 : 3 NK Šampion
NK Kety Emmi Bistrica
Z
NK Kety Emmi Bistrica 3 : 1 NK Gummimiral Jarenina
Z
Nafta 1903 2 : 3 NK Kety Emmi Bistrica
P
NK Kety Emmi Bistrica 0 : 1 NK Šampion
P
Rudar Velenje 3 : 0 NK Kety Emmi Bistrica
Z
NK Kety Emmi Bistrica 4 : 1 NK Vipoll Veržej


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 9 5 0 4 23
Aha Emmi Bistrica 9 4 0 5 23
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 5 3 0 2 15
Aha Emmi Bistrica 5 2 0 3 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 4 2 0 2 8
Aha Emmi Bistrica 4 2 0 2 11



Vse medsebojne tekme

18/19  8.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 03.10.2018, ob 16.30  NK Kety Emmi Bistrica - NŠ Dravograd 5:1  (2:0) 
15/16  23.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 15.05.2016, ob 17.00  - 4:0  (2:0) 
15/16  10.krog  Slovenj Gradec, ŠC Vinka Canjka, 25.10.2015, ob 14.00  - 1:4  (0:1) 
14/15  19.krog  Dravograd, ŠC Dravograd - glavno igrišče, 19.04.2015, ob 16.30  - 4:1  (0:1) 
14/15  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 28.09.2014, ob 16.00  - 2:4  (1:1) 
12/13  23.krog  Dravograd, Športni center - umetna trava, 26.05.2013, ob 17.00  - 5:0  (2:0) 
12/13  10.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 21.10.2012, ob 15.30  - 0:3  (0:2) 
05/06  25.krog  Dravograd, Dravograd, 04.06.2006, ob 12.00  - 4:3  (2:1) 
05/06  12.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 30.10.2005, ob 14.00,  - 1:4  (1:0) 

17. krog
NK Gummimiral Jarenina  :  ONŠ Hajdina
Nafta 1903  :  NK Vipoll Veržej
NK Šampion  :  Rudar Velenje
NK Brežice 1919  :  NK MB Tabor
NŠ Dravograd  :  NK Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 Rudar Velenje 16 46
2 NK Šampion 16 36
3 NK MB Tabor 16 33
4 Nafta 1903 16 30
5 NK Kety Emmi Bistrica 16 28
6 NK Brežice 1919 16 22
7 NŠ Dravograd 16 10
8 NK Vipoll Veržej 16 8
9 ONŠ Hajdina 16 7
10 NK Gummimiral Jarenina 16 7

STRELCI
1. Gal Grobelnik 22
2. Vid Plešnik 18
3. Nik Martin Krošelj 11
4. Dalibor Lupret 10
Minas Koren 10
6. Nikola Savić 9
7. Miha Godec 8
Amadej Vošnjak 8
Dominik Drk 8
10. Tadej Weiss 7
Enej Kapun 7
Gregor Predikaka 7
Ardit Vezaj 7
14. Vid Paradiž 6
Cene Kitek 6
Marsel Kranjec 6
Leonardo Bistrović 6
Adam Vošnjak 6
Faris Buljubašić 6
20. Gašper Jovan 5

DELI NA