16. krog |  Gerečja vas, ŠD Gerečja vas |  18.11.2018 ob 14.00

ONŠ Hajdina

3 : 4

Nafta 1903

Sodniki: Kocbek Tilen (glavni sodnik), Gabor Iva (1. pomoč), Žekš Aleš (2. pomoč)
Delegat: Fartek Boštjan
Št. gledalcev: 50
ONŠ Hajdina
1 Timotej Zorec V
2 Žan Luka Tomanič
4 Anej Lozinšek K
5 Anej Arnuš
6 Klemen Kovačec
7 Gregor Predikaka
8 Kristian Lipavšek
9 Domen Šeliga
15 Miha Magdič
17 Alen Kropec
18 Bekim Demiri


Rezervni igralci
3 Jan Drevenšek
10 Harbin Imeri
11 Žiga Gašpar
14 Vid Hrga
16 Gašper Plajnšek
19 Luka Černila

Nafta 1903
1 Patrik Kovač V
4 Mišo Matko
6 Mateo Šupljika
7 Karlo Zrna
8 Dominik Drk
10 Žiga Zelko
11 Leon Sakač
14 Dominik Biró
15 Sašo Pavšič K
18 Tomislav Tomašić
20 Roland Biharvari


Rezervni igralci
12 Marko Lörinc V
2 David Berden
3 Patrik Vinko
9 David Novak
13 Marko Kovačić
16 Leonardo Bistrović

Trener
Aleksander Verlak

Trener
Vladimir Šooš

Sodnik
Tilen Kocbek

Zadetki
Gregor Predikaka 1 : 0 15'
Gregor Predikaka 2 : 0 21'
Dominik Drk 2 : 1 25'
Žiga Zelko 2 : 2 27'
Bekim Demiri 3 : 2 35'
Roland Biharvari 3 : 3 39'
Leonardo Bistrović 3 : 4 55'

Dogodki
Menjava Hrga /  Kropec 46'
Menjava Plajnšek /  Tomanič 46'
Menjava Bistrović /  Sakač 46'
Menjava Lörinc /  Kovač 46'
Menjava Vinko /  Biró 46'
Menjava Imeri  /  Demiri 56'
Gregor Predikaka 70'
Menjava Novak /  Zelko 72'
Gašper Plajnšek 72'
Menjava Drevenšek /  Arnuš 78'
Menjava Černila /  Šeliga 81'
Luka Černila 87'
Menjava Kovačić /  Biharvari 88'
Kristian Lipavšek 89'
Marko Kovačić 90'

16. krog
NK MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
NK Vipoll Veržej 3 : 3 NK Šampion
NK Brežice 1919 3 : 2 NŠ Dravograd
ONŠ Hajdina 3 : 4 Nafta 1903
NK Kety Emmi Bistrica 3 : 1 NK Gummimiral Jarenina

LESTVICA
1 Rudar Velenje 16 46
2 NK Šampion 16 36
3 NK MB Tabor 16 33
4 Nafta 1903 16 30
5 NK Kety Emmi Bistrica 16 28
6 NK Brežice 1919 16 22
7 NŠ Dravograd 16 10
8 NK Vipoll Veržej 16 8
9 ONŠ Hajdina 16 7
10 NK Gummimiral Jarenina 16 7

STRELCI
1. Gal Grobelnik 22
2. Vid Plešnik 18
3. Nik Martin Krošelj 11
4. Dalibor Lupret 10
Minas Koren 10
6. Nikola Savić 9
7. Miha Godec 8
Amadej Vošnjak 8
Dominik Drk 8
10. Tadej Weiss 7
Enej Kapun 7
Gregor Predikaka 7
Ardit Vezaj 7
14. Vid Paradiž 6
Cene Kitek 6
Marsel Kranjec 6
Leonardo Bistrović 6
Adam Vošnjak 6
Faris Buljubašić 6
20. Gašper Jovan 5

DELI NA