11. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  20.10.2018 ob 13.00

Nafta 1903

3 : 3

NK MB Tabor

Sodniki: Kocbek Tilen (glavni sodnik), Pelcl Mitja (1. pomoč), Misja Tjaša (2. pomoč)
Delegat: Fartek Boštjan
Št. gledalcev: 80
Nafta 1903
12 Marko Lörinc V
8 Mihael Magyar
9 David Novak
11 Dominik Drk
13 Mišo Matko
14 Aleks Šoš
18 Tomislav Tomašić
21 Mateo Šupljika
32 Sašo Pavšič K
55 Karlo Zrna
70 Leonardo Bistrović


Rezervni igralci
1 Patrik Kovač V
3 David Strah
5 Patrik Vinko
10 Žiga Zelko
17 Amadej Štaman
30 Tihomir Kepe
52 Leon Sakač

NK MB Tabor
1 Nejc Helbink V
7 Tadej Weiss K
8 Nino Gradišnik
9 Gašper Munda
10 Minas Koren
18 Nikola Savić
20 Blaž Vesenjak
29 Žan Novak
40 Miha Javnik
49 Bine Pušnik
77 Luka Žuraj


Rezervni igralci
12 Rene Vagner V
4 Jure Plejić
5 Ferid Šabotić
13 Matija Korošec
15 Enej Milošević Tacer
62 Grega Gluk

Trener
Vladimir Šooš

Trener
Matjaž Železnik

Sodnik
Tilen Kocbek

Zadetki
Minas Koren 0 : 1 38'
Tadej Weiss 0 : 2 44'
Dominik Drk 1 : 2 58'
Leonardo Bistrović 2 : 2 64'
Minas Koren 2 : 3 69'
Dominik Drk 3 : 3 79'

Dogodki
Menjava Šabotić /  Gradišnik 46'
Menjava Strah /  Matko 46'
Menjava Kepe /  Šupljika 55'
Menjava Gluk /  Munda 60'
Luka Žuraj 60'
Menjava Milošević Tacer /  Žuraj 63'
Blaž Vesenjak 68'
Menjava Zelko /  Novak 69'
Menjava Korošec /  Savić 74'
Karlo Zrna 76'
Nejc Helbink 79'
Jure Plejić 85'
Menjava Plejić /  Pušnik 87'
Leonardo Bistrović 88'
Menjava Štaman /  Zrna 89'
Mihael Magyar 90'

11. krog
Nafta 1903 3 : 3 NK MB Tabor
Rudar Velenje 8 : 1 NŠ Dravograd
NK Vipoll Veržej 2 : 3 NK Brežice 1919
ONŠ Hajdina 0 : 1 NK Kety Emmi Bistrica
NK Šampion 2 : 1 NK Gummimiral Jarenina

LESTVICA
1 Rudar Velenje 14 40
2 NK Šampion 15 35
3 NK MB Tabor 15 33
4 Nafta 1903 15 27
5 NK Kety Emmi Bistrica 14 25
6 NK Brežice 1919 15 19
7 NŠ Dravograd 15 10
8 NK Vipoll Veržej 15 7
9 ONŠ Hajdina 15 7
10 NK Gummimiral Jarenina 15 7

STRELCI
1. Gal Grobelnik 21
2. Vid Plešnik 18
3. Minas Koren 10
Nik Martin Krošelj 10
5. Nikola Savić 9
6. Amadej Vošnjak 8
Dalibor Lupret 8
8. Ardit Vezaj 7
Tadej Weiss 7
Miha Godec 7
Dominik Drk 7
12. Faris Buljubašić 6
Enej Kapun 6
14. Gašper Jovan 5
Ali Tabaković 5
Mirsad Bislimaj 5
Gregor Predikaka 5
Vid Paradiž 5
Leonardo Bistrović 5
20. Karlo Zrna 4

DELI NA