14. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  10.11.2018 ob 14.00

Aluminij

  :  

Ilirija Extra-Lux

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Gorica
Z
Maribor 1 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 Triglav Kranj
P
Bravo Publikum 6 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 Interblock
Ilirija Extra-Lux
N
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
N
Gorica 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Maribor
Z
Triglav Kranj 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Interblock 1 : 2 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 4 0 1 10
ND Ilirija 5 1 0 4 5
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 2 1 0 1 3
ND Ilirija 2 1 0 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 3 0 0 7
ND Ilirija 3 0 0 3 3



Vse medsebojne tekme

18/19  1.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.08.2018, ob 17.30  Ilirija Extra-Lux - Aluminij 1:3  (0:1) 
14/15  30.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.05.2015, ob 17.30  - 2:0  (1:0) 
14/15  15.krog  Ljubljana-Šiška, ŠP Ilirija, 02.11.2014, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
13/14  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.03.2014, ob 13.00  - 1:2  (1:1) 
13/14  6.krog  Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija - naravna, 07.09.2013, ob 17.00  - 1:2  (0:0) 

14. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Maribor
Triglav Kranj  :  Gorica
Bravo Publikum  :  VOC Celje
Interblock  :  Mura
Domžale  :  Olimpija Ljubljana
Krško  :  Kalcer Radomlje
Aluminij  :  Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Maribor 8 19
2 Krško 8 18
3 Aluminij 9 16
4 Gorica 10 15
5 Bravo Publikum 8 14
6 Domžale 7 14
7 Triglav Kranj 9 12
8 Olimpija Ljubljana 7 11
9 VOC Celje 8 11
10 Mura 10 11
11 Ilirija Extra-Lux 8 9
12 Kalcer Radomlje 9 9
13 Drava Dakinda Ptuj 9 5
14 Interblock 10 1

STRELCI
1. Aljoša Matko 10
2. Filip Jauk 6
Edison Destani 6
4. Izidor Erazem Kamšek 5
5. Timotej Rešetič 4
Anže Kosi 4
Rok Ferčič 4
8. Andraž Einsiedler 3
Luka Černe 3
Goran Trivunović 3
Nino Žugelj 3
Jan Poljanec 3
Mark Zabukovnik 3
Angel Stratorski 3
Rok Jakomin 3
Kristian Dakič 3
Nace Beguš 3
Dino Krajačić 3
19. Filip Perčić 2
Luka Hren 2

DELI NA