13. krog |  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT |  03.11.2018 ob 14.00

Triglav Kranj

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 0 Interblock
N
Triglav Kranj 2 : 2 Krško
P
Aluminij 2 : 0 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Triglav Kranj
Maribor
P
Maribor 1 : 2 Aluminij
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Maribor
Z
Maribor 2 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 3 Maribor
Z
Maribor 3 : 2 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 36 9 5 22 38
Maribor 36 22 5 9 78
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 18 7 2 9 25
Maribor 18 9 2 7 35
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 18 2 3 13 13
Maribor 18 13 3 2 43



Vse medsebojne tekme

17/18  21.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 16.30  Triglav Kranj - Maribor 1:2  (1:1) 
17/18  8.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 01.12.2017, ob 14.00  Maribor - Triglav Kranj 2:1  (2:1) 
16/17  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 12.11.2016, ob 14.00  Maribor - NOGA Triglav 0:1  (0:0) 
16/17  1.krog  Športni center Kranj, 06.08.2016, ob 18.00  NOGA Triglav - Maribor 1:2  (1:0) 
15/16  30.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.05.2016, ob 17.30  - 5:0  (2:0) 
15/16  15.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.11.2015, ob 14.00  - 4:1  (2:1) 
14/15  26.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 03.05.2015, ob 13.00  - 4:2  (1:2) 
14/15  11.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.10.2014, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  28.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 16.05.2014, ob 17.00  - 1:1  (0:1) 
13/14  13.krog  Maribor, Športni park Tabor, 26.10.2013, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
12/13  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.04.2013, ob 16.00  - 1:1  (0:0) 
12/13  5.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 01.09.2012, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  20.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 19.03.2012, ob 19.00  - 3:1  (3:0) 
11/12  5.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.09.2011, ob 16.00  - 2:4  (1:2) 
10/11  27.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2011, ob 19.00  - 5:0  (3:0) 
10/11  12.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 06.11.2010, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
09/10  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 07.05.2010, ob 16.30  - 2:0  (2:0) 
09/10  11.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 24.10.2009, ob 15.30  - 0:2  (0:1) 
08/09  24.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 11.04.2009, ob 14.00  - 2:4  (0:2) 
08/09  9.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 04.10.2008, ob 15.30  - 2:1  (1:1) 
07/08  15.krog  Maribor, Ljudski vrt, 17.11.2007, ob 14:00  - 3:1  (1:1) 
07/08  2.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00  - 1:7  (0:3) 
06/07  17.krog  Kranj-umetna trava, Kranj-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00  - 0:4  (0:2) 
06/07  4.krog  Maribor, Ljudski vrt, 26.08.2006, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
05/06  26.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 20.05.2006, ob 16.30  - 2:1  (1:1) 
05/06  13.krog  Kranj, Športni center Kranj, 05.11.2005, ob 14:00  - 2:0  (2:0) 
04/05  14.krog  Kranj, Mestni stadion, 20.11.2004, ob 14:00  - 1:0  (0:0) 
04/05  1.krog  Maribor, 07.08.2004, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
03/04  25.krog  Maribor, 05.06.2004, ob 16.30  - 4:0  (3:0) 
03/04  12.krog  Kranj, Mestni stadion, 02.11.2003, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
02/03  21.krog  Kranj, 19.04.2003, ob 16.00  - 0:1  (0:1) 
02/03  8.krog  Maribor, 28.09.2002, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
01/02  22.krog  Maribor, 20.04.2002, ob 16.00  - 4:0  (1:0) 
01/02  9.krog  Kranj, Mestni stadion, 29.09.2001, ob 15:30  - 3:1  (0:1) 
00/01  17.krog  Šenčur pri Kranju, 24.03.2001, ob 15.00  - 0:4  (0:2) 
00/01  4.krog  Maribor, Maribor Branik, 26.08.2000, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 

13. krog
Ilirija Extra-Lux  :  Drava Dakinda Ptuj
Aluminij  :  Kalcer Radomlje
Krško  :  Olimpija Ljubljana
Domžale  :  Mura
Interblock  :  VOC Celje
Bravo Publikum  :  Gorica
Triglav Kranj  :  Maribor

LESTVICA
1 Maribor 8 19
2 Krško 8 18
3 Aluminij 9 16
4 Gorica 10 15
5 Bravo Publikum 8 14
6 Domžale 7 14
7 Triglav Kranj 9 12
8 Olimpija Ljubljana 7 11
9 VOC Celje 8 11
10 Mura 10 11
11 Ilirija Extra-Lux 8 9
12 Kalcer Radomlje 9 9
13 Drava Dakinda Ptuj 9 5
14 Interblock 10 1

STRELCI
1. Aljoša Matko 10
2. Filip Jauk 6
Edison Destani 6
4. Izidor Erazem Kamšek 5
5. Timotej Rešetič 4
Anže Kosi 4
Rok Ferčič 4
8. Andraž Einsiedler 3
Luka Černe 3
Goran Trivunović 3
Nino Žugelj 3
Jan Poljanec 3
Mark Zabukovnik 3
Angel Stratorski 3
Rok Jakomin 3
Kristian Dakič 3
Nace Beguš 3
Dino Krajačić 3
19. Filip Perčić 2
Luka Hren 2

DELI NA