2. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  18.08.2018 ob 17.30

Drava Dakinda Ptuj

2 : 5

Aluminij

Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Kočica Jernej Jan (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč)
Delegat: Kolar Karol
Št. gledalcev: 200
Drava Dakinda Ptuj
22 Anej Milić K V
4 Aljaž Geršak
5 Niko Drevenšek
7 Rok Koren
8 Vid Ovčar
11 Marcel Žižek
13 Patrik Vidovič
14 David Živič
15 Tim Kovačec
19 Svit Sešlar
21 Jaša Bojnec


Rezervni igralci
1 Žiga Miličič V
2 Tomaž Gojkošek
3 Aljaž Cvikl
6 Jakob Kolenko
10 Neven Karlovčec
18 Rene Svenšek
20 Rene Vidovič

Aluminij
1 Rene Artič V
3 Jure Pohleven
6 Aljoša Flajšman K
7 Luka Mesarič
8 Matic Bračko
10 Rok Ferčič
11 Filip Jauk
14 Martin Šteharnik
18 Simon Rogina
19 Jan Ljubec
28 Marcel Pušnik


Rezervni igralci
2 Luka Brzin
5 Gašper Fekonja
9 Jan Ziko Zajko
13 David Franci
15 Matija Fekonja
17 Aleks Tašner
20 Domen Bevk

Trener
Andrej Kvas

Trener
Bojan Flis

Sodnik
Martin Matoša

Zadetki
Rok Ferčič 0 : 1 37'
Luka Mesarič 0 : 2 47'
Filip Jauk (11m) 0 : 3 52'
Filip Jauk 0 : 4 76'
Filip Jauk 0 : 5 84'
David Živič 1 : 5 87'
Tomaž Gojkošek 2 : 5 88'

Dogodki
Jan Ljubec 20'
Menjava Miličič /  Koren 22'
Anej Milić 22'
Niko Drevenšek 30'
Jaša Bojnec 34'
Menjava Fekonja /  Flajšman 39'
Tim Kovačec 40'
Menjava Brzin /  Pohleven 46'
Menjava Gojkošek /  Ovčar 46'
Menjava Svenšek /  Bojnec 46'
Menjava Fekonja /  Šteharnik 54'
Matic Bračko 56'
Menjava Karlovčec /  Žižek 62'
Menjava Zajko /  Mesarič 66'
David Živič 68'
Menjava Bevk /  Bračko 72'
Menjava Kolenko /  Vidovič 72'

2. krog
Triglav Kranj 1 : 1 VOC Celje
Maribor 3 : 0 Gorica
Bravo Publikum 1 : 1 Mura
Drava Dakinda Ptuj 2 : 5 Aluminij
Domžale 2 : 1 Kalcer Radomlje
Interblock 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Krško 3 : 1 Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Maribor 12 27
2 Aluminij 14 26
3 Krško 13 25
4 Domžale 10 23
5 Gorica 13 22
6 Olimpija Ljubljana 12 21
7 Bravo Publikum 11 18
8 VOC Celje 12 18
9 Mura 14 14
10 Ilirija Extra-Lux 13 13
11 Triglav Kranj 12 13
12 Kalcer Radomlje 13 12
13 Drava Dakinda Ptuj 13 9
14 Interblock 14 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 9
3. Filip Jauk 7
4. Nino Žugelj 6
Edison Destani 6
6. Rok Jakomin 5
Anže Kosi 5
Filip Perčić 5
Tadej Pirtovšek 5
Haris Kadrić 5
Andraž Einsiedler 5
Gal Kurež 5
Rok Ferčič 5
Dario Kolobarić 5
Timotej Rešetič 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Angel Stratorski 5
18. Simon Rogina 4
Luka Černe 4
Goran Trivunović 4

DELI NA