28. krog |  Postojna, Športni park Postojna |  15.05.2019 ob 17.00

Ankaran Postojna

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ankaran Postojna
N
Ankaran Postojna 0 : 0 AŠK Bravo
P
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 1 Ankaran Postojna
P
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Ankaran Postojna
Z
Ankaran Postojna 2 : 0 Beltinci
P
Brda 1 : 0 Ankaran Postojna
Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Fužinar Vzajemci
P
AŠK Bravo 1 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Ankaran Postojna
N
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 3 Drava Dakinda Ptuj
Z
Beltinci 1 : 4 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Ankaran Hrvatini 7 2 2 3 8
NK Drava Dakinda Ptuj 7 3 2 2 11
 
Postojna tekme zmage neodločeni porazi goli
Ankaran Hrvatini 3 1 2 0 3
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 2 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Ankaran Hrvatini 4 1 0 3 5
NK Drava Dakinda Ptuj 4 3 0 1 9



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 27.10.2018, ob 14.00  Drava Ptuj - Ankaran Postojna 2:0  (2:0) 
16/17  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 15.04.2017, ob 18.00  Ankaran-Hrvatini - Drava Ptuj 0:0  (0:0) 
16/17  13.krog  Ankaran, ŠRC Katerina, 29.10.2016, ob 14.00  Ankaran-Hrvatini - Drava Ptuj 1:0  (1:0) 
16/17  4.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 27.08.2016, ob 17.00  Drava Ptuj - Ankaran-Hrvatini 1:3  (0:0) 
15/16  21.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.04.2016, ob 16.30  - 3:2  (2:1) 
15/16  13.krog  Ankaran, Sv. Katarina, 31.10.2015, ob 14.00  - 2:2  (2:1) 
15/16  4.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.08.2015, ob 17.00  - 3:0  (0:0) 

28. krog
CherryBox24 Tabor Sežana  :  Nafta 1903
Roltek Dob  :  Krka
Rogaška  :  Ilirija 1911
Vitanest Bilje  :  Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež  :  Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci  :  Brda
AŠK Bravo  :  Beltinci
Ankaran Postojna  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 15 33
2 AŠK Bravo 15 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 15 27
4 Krka 15 27
5 Roltek Dob 15 26
6 Drava Dakinda Ptuj 15 24
7 Nafta 1903 15 23
8 Ankaran Postojna 15 20
9 Fužinar Vzajemci 15 19
10 Rogaška 15 18
11 Beltinci 15 17
12 Ilirija 1911 15 15
13 Vitanest Bilje 15 14
14 Jadran Dekani 15 13
15 Brda 15 10
16 Brežice Terme Čatež 15 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 12
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 9
Jaka Bizjak 9
Mustafa Nukić 9
6. Žan Nikolić 8
Luka Cerar 8
Miha Kostanjšek 8
9. Jernej Trstenjak 7
Žan Medved 7
Gaber Petric 7
12. Erwin Tiganj 5
Ovbokha Agboyi 5
Sacha Varga 5
Vedran Vinko 5
Matic Marcius 5
Nermin Haljeta 5
18. Alen Neskič 4
Dino Stančič 4
Mitja Križan 4

DELI NA