28. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  15.05.2019 ob 17.00

Rogaška

  :  

Ilirija 1911

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
P
Brda 1 : 0 Rogaška
Z
Jadran Dekani 2 : 3 Rogaška
P
Rogaška 0 : 5 Kalcer Radomlje
N
Ilirija 1911 0 : 0 Rogaška
P
Rogaška 1 : 3 Krka
Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 1 : 2 Krka
Z
Ilirija 1911 2 : 0 Nafta 1903
P
Roltek Dob 3 : 1 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 0 : 0 Rogaška
Z
Vitanest Bilje 1 : 2 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 0 1 2 2
ND Ilirija 3 2 1 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 1 0 0 1 1
ND Ilirija 1 1 0 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 2 0 1 1 1
ND Ilirija 2 1 1 0 4



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 31.10.2018, ob 11.30  Ilirija 1911 - Rogaška 0:0  (0:0) 
17/18  23.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 14.04.2018, ob 16.30  Rogaška - Ilirija 1911 1:2  (1:0) 
17/18  8.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 23.09.2017, ob 16.00  Ilirija 1911 - Rogaška 4:1  (2:1) 

28. krog
CherryBox24 Tabor Sežana  :  Nafta 1903
Roltek Dob  :  Krka
Rogaška  :  Ilirija 1911
Vitanest Bilje  :  Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež  :  Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci  :  Brda
AŠK Bravo  :  Beltinci
Ankaran Postojna  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 16 33
2 AŠK Bravo 16 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 16 30
4 Krka 16 30
5 Drava Dakinda Ptuj 16 27
6 Roltek Dob 16 27
7 Nafta 1903 16 26
8 Fužinar Vzajemci 16 22
9 Ankaran Postojna 16 20
10 Rogaška 16 18
11 Beltinci 16 17
12 Vitanest Bilje 16 17
13 Ilirija 1911 16 15
14 Jadran Dekani 16 14
15 Brda 16 13
16 Brežice Terme Čatež 16 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 14
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 10
Jaka Bizjak 10
5. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
Mustafa Nukić 9
Žan Medved 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
12. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
15. Matej Potokar 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
Erwin Tiganj 5
Ovbokha Agboyi 5
20. Matevž Turkuš 4

DELI NA