26. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  05.05.2019 ob 17.00

Rogaška

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
P
Brda 1 : 0 Rogaška
Z
Jadran Dekani 2 : 3 Rogaška
P
Rogaška 0 : 5 Kalcer Radomlje
N
Ilirija 1911 0 : 0 Rogaška
P
Rogaška 1 : 3 Krka
Nafta 1903
Z
Kalcer Radomlje 0 : 2 Nafta 1903
P
Ilirija 1911 2 : 0 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Krka
P
Nafta 1903 0 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
P
Roltek Dob 2 : 0 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 0 0 3 1
ND Lendava 1903 3 3 0 0 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 1 0 0 1 0
ND Lendava 1903 1 1 0 0 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 2 0 0 2 1
ND Lendava 1903 2 2 0 0 6



Vse medsebojne tekme

18/19  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2018, ob 15.30  Nafta 1903 - Rogaška 2:0  (0:0) 
17/18  25.krog  Lendava, Športni park Lendava, 25.04.2018, ob 19.00  Nafta 1903 - Rogaška 4:1  (1:1) 
17/18  10.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 07.10.2017, ob 15.30  Rogaška - Nafta 1903 0:1  (0:1) 

26. krog
CherryBox24 Tabor Sežana  :  Roltek Dob
Rogaška  :  Nafta 1903
Vitanest Bilje  :  Krka
Brežice Terme Čatež  :  Ilirija 1911
Fužinar Vzajemci  :  Kalcer Radomlje
AŠK Bravo  :  Jadran Dekani
Ankaran Postojna  :  Brda
Drava Dakinda Ptuj  :  Beltinci

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 16 33
2 AŠK Bravo 16 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 16 30
4 Krka 16 30
5 Drava Dakinda Ptuj 16 27
6 Roltek Dob 16 27
7 Nafta 1903 16 26
8 Fužinar Vzajemci 16 22
9 Ankaran Postojna 16 20
10 Rogaška 16 18
11 Beltinci 16 17
12 Vitanest Bilje 16 17
13 Ilirija 1911 16 15
14 Jadran Dekani 16 14
15 Brda 16 13
16 Brežice Terme Čatež 16 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 14
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 10
Jaka Bizjak 10
5. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
Mustafa Nukić 9
Žan Medved 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
12. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
15. Matej Potokar 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
Erwin Tiganj 5
Ovbokha Agboyi 5
20. Matevž Turkuš 4

DELI NA