23. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  14.04.2019 ob 16.30

Krka

  :  

AŠK Bravo

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
Z
Ilirija 1911 1 : 2 Krka
Z
Krka 1 : 0 CherryBox24 Tabor Sežana
N
Nafta 1903 2 : 2 Krka
N
Krka 1 : 1 Roltek Dob
Z
Rogaška 1 : 3 Krka
AŠK Bravo
P
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 AŠK Bravo
N
Ankaran Postojna 0 : 0 AŠK Bravo
Z
AŠK Bravo 1 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Beltinci 1 : 3 AŠK Bravo
Z
AŠK Bravo 3 : 1 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 3 2 1 0 7
Bravo Publikum 3 0 1 2 3
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 1 1 0 0 3
Bravo Publikum 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 2 1 1 0 4
Bravo Publikum 2 0 1 1 3



Vse medsebojne tekme

18/19  8.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 22.09.2018, ob 14.00  AŠK Bravo - Krka 2:2  (1:1) 
17/18  24.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 21.04.2018, ob 16.00  Krka - AŠK Bravo 3:0  (3:0) 
17/18  9.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 30.09.2017, ob 14.00  AŠK Bravo - Krka 1:2  (1:0) 

23. krog
Brda  :  CherryBox24 Tabor Sežana
Jadran Dekani  :  Beltinci
Kalcer Radomlje  :  Drava Dakinda Ptuj
Ilirija 1911  :  Ankaran Postojna
Krka  :  AŠK Bravo
Nafta 1903  :  Fužinar Vzajemci
Roltek Dob  :  Brežice Terme Čatež
Rogaška  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 16 33
2 AŠK Bravo 16 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 16 30
4 Krka 16 30
5 Drava Dakinda Ptuj 16 27
6 Roltek Dob 16 27
7 Nafta 1903 16 26
8 Fužinar Vzajemci 16 22
9 Ankaran Postojna 16 20
10 Rogaška 16 18
11 Beltinci 16 17
12 Vitanest Bilje 16 17
13 Ilirija 1911 16 15
14 Jadran Dekani 16 14
15 Brda 16 13
16 Brežice Terme Čatež 16 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 14
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 10
Jaka Bizjak 10
5. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
Mustafa Nukić 9
Žan Medved 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
12. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
15. Matej Potokar 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
Erwin Tiganj 5
Ovbokha Agboyi 5
20. Matevž Turkuš 4

DELI NA