17. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  24.11.2018 ob 14.00

Fužinar Vzajemci

  :  

AŠK Bravo

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Benko Danijel (2. pomoč)
Delegat: Glažar Stanislav
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
Z
Ankaran Postojna 0 : 3 Fužinar Vzajemci
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 1 : 2 Beltinci
N
Brda 0 : 0 Fužinar Vzajemci
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Jadran Dekani
AŠK Bravo
P
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 AŠK Bravo
N
Ankaran Postojna 0 : 0 AŠK Bravo
Z
AŠK Bravo 1 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Beltinci 1 : 3 AŠK Bravo
Z
AŠK Bravo 3 : 1 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 0 1 2 1
Bravo Publikum 3 2 1 0 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 1 0 1 0 1
Bravo Publikum 1 0 1 0 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 0 2 0
Bravo Publikum 2 2 0 0 8



Vse medsebojne tekme

18/19  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 11.08.2018, ob 17.30  AŠK Bravo - Fužinar 4:0  (1:0) 
17/18  28.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 12.05.2018, ob 17.00  Fužinar Ravne Systems - AŠK Bravo 1:1  (1:0) 
17/18  13.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.10.2017, ob 11.00  AŠK Bravo - Fužinar Ravne Systems 4:0  (1:0) 

17. krog
Krka  :  Kalcer Radomlje
Nafta 1903  :  Jadran Dekani
Roltek Dob  :  Brda
Rogaška  :  Beltinci
Vitanest Bilje  :  Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež  :  Ankaran Postojna
Fužinar Vzajemci  :  AŠK Bravo
Ilirija 1911  :  CherryBox24 Tabor Sežana

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 16 33
2 AŠK Bravo 16 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 16 30
4 Krka 16 30
5 Drava Dakinda Ptuj 16 27
6 Roltek Dob 16 27
7 Nafta 1903 16 26
8 Fužinar Vzajemci 16 22
9 Ankaran Postojna 16 20
10 Rogaška 16 18
11 Beltinci 16 17
12 Vitanest Bilje 16 17
13 Ilirija 1911 16 15
14 Jadran Dekani 16 14
15 Brda 16 13
16 Brežice Terme Čatež 16 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 14
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 10
Jaka Bizjak 10
5. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
Mustafa Nukić 9
Žan Medved 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
12. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
15. Matej Potokar 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
Erwin Tiganj 5
Ovbokha Agboyi 5
20. Matevž Turkuš 4

DELI NA