16. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  17.11.2018 ob 14.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Horvat Denis (1. pomoč), Cotič Urban (2. pomoč)
Delegat: Norčič Sašo
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Fužinar Vzajemci
P
AŠK Bravo 1 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Ankaran Postojna
N
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 3 Drava Dakinda Ptuj
Z
Beltinci 1 : 4 Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež
P
Beltinci 2 : 1 Brežice Terme Čatež
Z
Brežice Terme Čatež 1 : 0 Brda
P
Jadran Dekani 4 : 1 Brežice Terme Čatež
P
Brežice Terme Čatež 1 : 4 Kalcer Radomlje
N
Ilirija 1911 1 : 1 Brežice Terme Čatež


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 6 4 1 1 17
Brežice - Terme Čatež 6 1 1 4 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 1 0 8
Brežice - Terme Čatež 3 0 1 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 9
Brežice - Terme Čatež 3 1 0 2 4



Vse medsebojne tekme

18/19  1.krog  Brežice, Stadion Brežice, 04.08.2018, ob 17.30  Brežice Terme Čatež - Drava Ptuj 1:5  (0:2) 
17/18  30.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.05.2018, ob 16.00  Drava Ptuj - Brežice - Terme Čatež 4:0  (0:0) 
17/18  15.krog  Brežice, Stadion Brežice, 12.11.2017, ob 14.00  Brežice - Terme Čatež - Drava Ptuj 1:3  (1:1) 
16/17  20.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 08.04.2017, ob 16.30  Drava Ptuj - Brežice - Terme Čatež 2:0  (1:0) 
16/17  10.krog  Brežice, Stadion Brežice, 08.10.2016, ob 15.00  Brežice - Terme Čatež - Drava Ptuj 2:1  (1:1) 
16/17  1.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 06.08.2016, ob 17.30  Drava Ptuj - Brežice - Terme Čatež 2:2  (2:1) 

16. krog
Ankaran Postojna  :  Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj  :  Brežice Terme Čatež
Jadran Dekani  :  Roltek Dob
Kalcer Radomlje  :  Nafta 1903
Ilirija 1911  :  Krka
CherryBox24 Tabor Sežana  :  AŠK Bravo
Beltinci  :  Vitanest Bilje
Brda  :  Rogaška

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 15 33
2 AŠK Bravo 15 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 15 27
4 Krka 15 27
5 Roltek Dob 15 26
6 Drava Dakinda Ptuj 15 24
7 Nafta 1903 15 23
8 Ankaran Postojna 15 20
9 Fužinar Vzajemci 15 19
10 Rogaška 15 18
11 Beltinci 15 17
12 Ilirija 1911 15 15
13 Vitanest Bilje 15 14
14 Jadran Dekani 15 13
15 Brda 15 10
16 Brežice Terme Čatež 15 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 12
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 9
Jaka Bizjak 9
Mustafa Nukić 9
6. Žan Nikolić 8
Luka Cerar 8
Miha Kostanjšek 8
9. Jernej Trstenjak 7
Žan Medved 7
Gaber Petric 7
12. Erwin Tiganj 5
Ovbokha Agboyi 5
Sacha Varga 5
Vedran Vinko 5
Matic Marcius 5
Nermin Haljeta 5
18. Alen Neskič 4
Dino Stančič 4
Mitja Križan 4

DELI NA