15. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  10.11.2018 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Brda

0 : 1

Vitanest Bilje

Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Salkić Alen (1. pomoč), Podobnik Mitja (2. pomoč)
Delegat: Vidali Žarko
Št. gledalcev: 500
Brda
12 Matija Radikon V
2 Grega Debenjak
5 Matija Kompara
7 Jan Štrukelj
8 Jani Rijavec
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar K
16 Franci Perko
18 Darius Daniel Jalinous
20 Anže Kuraj
22 Rembert Jusus Escobar Ruiz


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
9 Sacha Varga
11 Alen Pavić
14 Črt Jevšnik
17 Jakob Kodermac
19 Maxi Leon Žižek
21 Jure Bužinel

Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
4 Matija Pušnar
5 Luka Batič
6 Matic Ferjančič
9 Tilen Nagode
11 Matej Žižmond
19 Kevin Humar K
21 Miha Devetak
22 David Frelih
24 Luka Žižmond
40 Leonardo Vencato Gomes Pires


Rezervni igralci
12 Jan Zagomilšek V
14 Tine Koron
15 Aljaž Puc
16 Jan Pečenko
17 Luka Tragin
25 Thomas Breganti
55 David Puhalić

Trener
Tomaž Lulik

Trener
Sandi Valentinčič

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
David Frelih 0 : 1 41'

Dogodki
Menjava Žižek /  Perko 3'
Maxi Leon Žižek 44'
Menjava Varga /  Rijavec 46'
Menjava Koron /  Žižmond 56'
Anže Kuraj 61'
Menjava Pavić /  Štrukelj 62'
Luka Batič 62'
Menjava Breganti /  Nagode 72'
Kevin Humar 89'

15. krog
Brda 0 : 1 Vitanest Bilje
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Fužinar Vzajemci
Ankaran Postojna 0 : 0 AŠK Bravo
Krka 1 : 0 CherryBox24 Tabor Sežana
Kalcer Radomlje 3 : 1 Roltek Dob
Jadran Dekani 2 : 3 Rogaška
Ilirija 1911 2 : 0 Nafta 1903
Beltinci 2 : 1 Brežice Terme Čatež

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 16 33
2 AŠK Bravo 16 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 16 30
4 Krka 16 30
5 Drava Dakinda Ptuj 16 27
6 Roltek Dob 16 27
7 Nafta 1903 16 26
8 Fužinar Vzajemci 16 22
9 Ankaran Postojna 16 20
10 Rogaška 16 18
11 Beltinci 16 17
12 Vitanest Bilje 16 17
13 Ilirija 1911 16 15
14 Jadran Dekani 16 14
15 Brda 16 13
16 Brežice Terme Čatež 16 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 14
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 10
Jaka Bizjak 10
5. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
Mustafa Nukić 9
Žan Medved 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
12. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
15. Matej Potokar 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
Erwin Tiganj 5
Ovbokha Agboyi 5
20. Matevž Turkuš 4

DELI NA