10. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  24.10.2018 ob 15.00

AŠK Bravo

1 : 2

Kalcer Radomlje

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Fatur Branko
Št. gledalcev: 200
AŠK Bravo
1 Domen Gril V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Darko Zec
6 Alen Krcić
7 Domen Jugovar
8 Ovbokha Agboyi K
9 Mitja Križan
10 Mustafa Nukić
11 Matevž Turkuš


Rezervni igralci
12 Igor Vekić V
13 Milan Đajič
14 Jaka Ihbeisheh
15 Anis Jašaragič
16 Aleksander Palamar
17 Nik Salaj
18 Jurij Španja

Kalcer Radomlje
1 David Adam V
2 Adel Halilović
4 Gal Primc
5 Rok Jazbec
9 Anel Hajrić
10 Luka Cerar K
18 Matic Ahačič
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
26 Mario Mornar
42 Muhammed Oguzhan Demirci


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
7 Igor Kondič
8 Sandi Nuhanović
13 Jošt Kimovec
14 Matias Benjamin Gomara Zamorano
39 Žan Poglajen
44 Lenart Brolih

Trener
Dejan Grabić

Trener
Nermin Bašić

Sodnik
Andrej Žnidaršič

Zadetki
Adel Halilović 0 : 1 27'
Mustafa Nukić 1 : 1 32'
Robi Jakovljević 1 : 2 47'

Dogodki
Matevž Turkuš 45'
Alen Krcić 56'
Menjava Jašaragič /  Jugovar 76'
Menjava Kondič /  Demirci 80'
Darko Zec 82'
Menjava Đajič /  Turkuš 84'
Almin Kurtovič 85'
Menjava Kimovec /  Hajrić 88'
Menjava Poglajen /  Ahačič 91'
Gal Primc 91'
David Adam 95'

10. krog
Rogaška 1 : 1 Roltek Dob
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Brda
Ankaran Postojna 1 : 0 Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci 4 : 2 Ilirija 1911
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krka
Vitanest Bilje 2 : 2 Nafta 1903
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 Beltinci
AŠK Bravo 1 : 2 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 17 36
2 AŠK Bravo 17 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 17 33
4 Krka 17 30
5 Roltek Dob 17 30
6 Nafta 1903 17 29
7 Drava Dakinda Ptuj 17 28
8 Fužinar Vzajemci 17 25
9 Beltinci 17 20
10 Ankaran Postojna 17 20
11 Rogaška 17 18
12 Vitanest Bilje 17 18
13 Ilirija 1911 17 15
14 Jadran Dekani 17 14
15 Brda 17 13
16 Brežice Terme Čatež 17 13

STRELCI
1. Anel Hajrić 21
2. Papa Ibou Kebe 15
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
4. Žan Medved 10
Jaka Bizjak 10
Mustafa Nukić 10
7. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
Sacha Varga 7
13. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
16. Mitja Križan 5
Denis Petrovič 5
Vedran Vinko 5
Ovbokha Agboyi 5
Dohyun Kim 5

DELI NA