4. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  26.08.2018 ob 17.00

Brda

1 : 1

Krka

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Cerovac Daniel (2. pomoč)
Delegat: Bohinc Matjaž
Št. gledalcev: 150
Brda
12 Matija Radikon V
2 Grega Debenjak
4 Vuk Kostić
5 Matija Kompara
7 Jan Štrukelj
8 Jani Rijavec
9 Sacha Varga K
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar
16 Franci Perko
19 Maxi Leon Žižek


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
17 Tilen Mavrič
18 Leon Kodermac
20 Anže Kuraj
21 Jure Bužinel
22 Boštjan Klepac
24 Žiga Kodermac

Krka
1 Darko Marjanović K V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
10 Luka Pavič
11 David Škrbec
17 Miha Kostanjšek
18 Bruno Marotti
20 Daniel Vujčić
23 Luka Kambič
28 Dohyun Kim
44 Jan Novak


Rezervni igralci
31 Ožbej Kisovec V
4 Luka Redek
16 Aljaž Tot
21 Demirel Jusufagić
24 Darko Hrka
55 Matej Potokar

Trener
Tomaž Lulik

Trener
Borivoje Lučić

Sodnik
Roberto Ponis

Zadetki
Dohyun Kim 0 : 1 33'
Sacha Varga 1 : 1 71'

Dogodki
Menjava Klepac /  Štrukelj 51'
Jan Novak 58'
Menjava Hrka /  Judež 74'
Menjava Tot /  Novak 77'
Dohyun Kim 78'
Menjava Kuraj /  Debenjak 80'
Denis Jazbar 80'
Menjava Kodermac /  Rijavec 83'
Bruno Marotti 92'

4. krog
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Roltek Dob
Ankaran Postojna 1 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 4 : 0 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Krka
Beltinci 2 : 4 Nafta 1903
Jadran Dekani 3 : 1 Ilirija 1911
AŠK Bravo 6 : 0 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 17 36
2 AŠK Bravo 17 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 17 33
4 Krka 17 30
5 Roltek Dob 17 30
6 Nafta 1903 17 29
7 Drava Dakinda Ptuj 17 28
8 Fužinar Vzajemci 17 25
9 Beltinci 17 20
10 Ankaran Postojna 17 20
11 Rogaška 17 18
12 Vitanest Bilje 17 18
13 Ilirija 1911 17 15
14 Jadran Dekani 17 14
15 Brda 17 13
16 Brežice Terme Čatež 17 13

STRELCI
1. Anel Hajrić 21
2. Papa Ibou Kebe 15
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
4. Žan Medved 10
Jaka Bizjak 10
Mustafa Nukić 10
7. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
Sacha Varga 7
13. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
16. Mitja Križan 5
Denis Petrovič 5
Vedran Vinko 5
Ovbokha Agboyi 5
Dohyun Kim 5

DELI NA