2. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  12.08.2018 ob 17.30

Brda

1 : 1

Roltek Dob

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat: Tomšič Roman
Št. gledalcev: 100
Brda
12 Matija Radikon V
4 Vuk Kostić
5 Matija Kompara
7 Jan Štrukelj
8 Jani Rijavec
9 Sacha Varga K
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar
18 Leon Kodermac
19 Maxi Leon Žižek
24 Žan Florjanc


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
2 Grega Debenjak
14 Črt Jevšnik
16 Franci Perko
20 Anže Kuraj
21 Jure Bužinel
22 Boštjan Klepac

Roltek Dob
13 Matic Čretnik V
6 Dino Suljević
8 Albert Račić
9 Gaber Petric
10 Matic Mlakar
11 Nejc Levec
14 Gašper Hrovat
17 Klemen Kunstelj K
18 Luka Guček
22 Andraž Žinič
23 Lovro Vrandečič


Rezervni igralci
12 Tadej Avsec V
2 Žiga Avbelj
7 Armin Pašić
16 Denis Petrovič
20 Rok Bergant
24 Emir Velić
27 Ivica Perić

Trener

Trener
Nenad Toševski

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Jan Štrukelj 1 : 0 19'
Luka Guček 1 : 1 47'

Dogodki
Gaber Petric 44'
Jani Rijavec 45'
Menjava Kuraj /  Rijavec 46'
Menjava Petrovič /  Petric 60'
Gašper Hrovat 61'
Menjava Debenjak /  Štrukelj 62'
Menjava Pašić /  Suljević 71'
Menjava Perko /  Kostić 73'
Klemen Kunstelj 80'
Žan Florjanc 80'
Matej Mavrič 81'
Sacha Varga 81'
Menjava Avbelj /  Levec 89'
Matic Mlakar 90'

2. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Krka
Jadran Dekani 1 : 2 Nafta 1903
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vitanest Bilje
Ankaran Postojna 3 : 1 Brežice Terme Čatež
AŠK Bravo 4 : 0 Fužinar Vzajemci
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 0 Ilirija 1911
Brda 1 : 1 Roltek Dob
Beltinci 1 : 2 Rogaška

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 15 33
2 AŠK Bravo 15 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 15 27
4 Krka 15 27
5 Roltek Dob 15 26
6 Drava Dakinda Ptuj 15 24
7 Nafta 1903 15 23
8 Ankaran Postojna 15 20
9 Fužinar Vzajemci 15 19
10 Rogaška 15 18
11 Beltinci 15 17
12 Ilirija 1911 15 15
13 Vitanest Bilje 15 14
14 Jadran Dekani 15 13
15 Brda 15 10
16 Brežice Terme Čatež 15 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 12
3. Mustafa Nukić 9
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 9
Jaka Bizjak 9
6. Miha Kostanjšek 8
Luka Cerar 8
Žan Nikolić 8
9. Gaber Petric 7
Žan Medved 7
Jernej Trstenjak 7
12. Ovbokha Agboyi 5
Sacha Varga 5
Vedran Vinko 5
Erwin Tiganj 5
Nermin Haljeta 5
Matic Marcius 5
18. Mitja Križan 4
Dino Stančič 4
Dejan Banovič 4

DELI NA