1. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  04.08.2018 ob 20.30  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

1 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Karmel Vidko (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 350
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
8 Bence Grabant
10 Stjepan Oštrek
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič K
21 Žiga Živko
23 Arpad Vaš
24 Vedran Vinko
32 Denis Cekovski
55 Leon Leuštek
95 Marko Roginić


Rezervni igralci
22 Jurica Valentić V
3 Leon Šeruga
9 Jan Grmek
11 Alen Ploj
17 Damir Zeljko
27 Patrik Vöröš
33 Dino Cvrtila

Kalcer Radomlje
1 David Adam V
2 Adel Halilović
4 Gal Primc
5 Rok Jazbec
7 Igor Kondič
9 Anel Hajrić
10 Luka Cerar K
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Mario Mornar
71 Jure Perger


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
8 Sandi Nuhanović
13 Getuar Veselaj
15 Matias Benjamin Gomara Zamorano
20 Grega Marinšek
44 Lenart Brolih
55 Luka Filip

Trener
Franc ml. Fridl

Trener
Nermin Bašić

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Dino Cvrtila 1 : 0 76'

Dogodki
Gal Primc 29'
Mitja Novinič 39'
Stjepan Oštrek 43'
Leon Leuštek 44'
Menjava Cvrtila /  Grabant 46'
Adel Halilović 57'
Dino Cvrtila 62'
Igor Kondič 65'
Menjava Veselaj /  Perger 73'
Menjava Ploj /  Vaš 75'
Menjava Gomara Zamorano /  Trdin 80'
Menjava Nuhanović /  Cerar 84'
Robi Jakovljević 85'
Menjava Zeljko /  Oštrek 87'

1. krog
AŠK Bravo 3 : 2 CherryBox24 Tabor Sežana
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Ankaran Postojna
Brežice Terme Čatež 1 : 5 Drava Dakinda Ptuj
Vitanest Bilje 0 : 1 Beltinci
Rogaška 2 : 0 Brda
Roltek Dob 3 : 1 Jadran Dekani
Krka 3 : 2 Ilirija 1911
Nafta 1903 1 : 0 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 15 33
2 AŠK Bravo 15 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 15 27
4 Krka 15 27
5 Roltek Dob 15 26
6 Drava Dakinda Ptuj 15 24
7 Nafta 1903 15 23
8 Ankaran Postojna 15 20
9 Fužinar Vzajemci 15 19
10 Rogaška 15 18
11 Beltinci 15 17
12 Ilirija 1911 15 15
13 Vitanest Bilje 15 14
14 Jadran Dekani 15 13
15 Brda 15 10
16 Brežice Terme Čatež 15 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 12
3. Mustafa Nukić 9
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 9
Jaka Bizjak 9
6. Miha Kostanjšek 8
Luka Cerar 8
Žan Nikolić 8
9. Gaber Petric 7
Žan Medved 7
Jernej Trstenjak 7
12. Ovbokha Agboyi 5
Sacha Varga 5
Vedran Vinko 5
Erwin Tiganj 5
Nermin Haljeta 5
Matic Marcius 5
18. Mitja Križan 4
Dino Stančič 4
Dejan Banovič 4

DELI NA