1. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  04.08.2018 ob 17.30

Fužinar Vzajemci

1 : 1

Ankaran Postojna

Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč)
Delegat: Grabar Boris
Št. gledalcev: 350
Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
3 Jaka Bokšan
6 Mika Mario Rokavec
9 Yuto Sasaki
10 Denis Halilović K
15 Nemanja Gajić
17 Žan Medved
21 Dem Pljava
37 Kan Kovač
45 Dejan Kukić
72 Dominik Ivkič


Rezervni igralci
5 Nejc Rober
8 Herolind Cikaqi
22 Mitja Križan
23 Nik Fasvald
32 Urban Knez
44 Matic Pipuš
62 Andraž Paradiž

Ankaran Postojna
32 Primož Bužan V
5 Matheus Ceschin Dias
13 Jan Pahor K
14 Luka Badžim
20 Rene Šolaja
21 Joao Pedro Menegusso
22 Matija Soldo
23 Žan Humar
33 Viktor Koval
44 Martin Doći
47 Alen Agić


Rezervni igralci
1 Kristjan Matošević V
3 Marco Antonio Panata Tomaz
9 Patrik Bordon

Trener

Trener
Vlado Badžim

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Žan Medved 1 : 0 32'
Patrik Bordon 1 : 1 62'

Dogodki
Nemanja Gajić 30'
Menjava Bordon /  Agić 55'
Menjava Križan /  Medved 66'
Menjava Fasvald /  Pljava 66'
Jaka Bokšan 76'
Menjava Rober /  Gajić 84'
Menjava Panata Tomaz /  Soldo 86'

1. krog
AŠK Bravo 3 : 2 CherryBox24 Tabor Sežana
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Ankaran Postojna
Brežice Terme Čatež 1 : 5 Drava Dakinda Ptuj
Vitanest Bilje 0 : 1 Beltinci
Rogaška 2 : 0 Brda
Roltek Dob 3 : 1 Jadran Dekani
Krka 3 : 2 Ilirija 1911
Nafta 1903 1 : 0 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 15 33
2 AŠK Bravo 15 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 15 27
4 Krka 15 27
5 Roltek Dob 15 26
6 Drava Dakinda Ptuj 15 24
7 Nafta 1903 15 23
8 Ankaran Postojna 15 20
9 Fužinar Vzajemci 15 19
10 Rogaška 15 18
11 Beltinci 15 17
12 Ilirija 1911 15 15
13 Vitanest Bilje 15 14
14 Jadran Dekani 15 13
15 Brda 15 10
16 Brežice Terme Čatež 15 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 12
3. Mustafa Nukić 9
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 9
Jaka Bizjak 9
6. Miha Kostanjšek 8
Luka Cerar 8
Žan Nikolić 8
9. Gaber Petric 7
Žan Medved 7
Jernej Trstenjak 7
12. Ovbokha Agboyi 5
Sacha Varga 5
Vedran Vinko 5
Erwin Tiganj 5
Nermin Haljeta 5
Matic Marcius 5
18. Mitja Križan 4
Dino Stančič 4
Dejan Banovič 4

DELI NA