Sodniki: | Kurnik Aleks (glavni sodnik), Maksimovič Laura (1. pomoč), Kovačič Jani (2. pomoč) |
Delegat: | Anželj Damjan |
Št. gledalcev: | 60 |
Norka GT Jarenina | |||
---|---|---|---|
Z |
Norka GT Jarenina | 4 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Vipoll Veržej | 4 : 1 | Norka GT Jarenina |
Z |
Dravinja | 1 : 4 | Norka GT Jarenina |
P |
Norka GT Jarenina | 0 : 2 | NK Brežice 1919 |
Z |
NK Šmartno 1928 | 0 : 1 | Norka GT Jarenina |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
Z |
NK Šmartno 1928 | 1 : 4 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 1 : 3 | Drava Ptuj |
Z |
NK Šampion | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 6 : 2 | Dravinja |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 0 | NK MB Tabor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarenina | 9 | 3 | 1 | 5 | 12 | ||
Rudar Velenje | 9 | 5 | 1 | 3 | 27 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Jarenina | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | ||
Rudar Velenje | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Jarenina | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | ||
Rudar Velenje | 3 | 2 | 0 | 1 | 15 |
21/22 | 15.krog | Lenart v Slovenskih goricah, RŠC Polena, Lenart - igrišče z UT, 03.04.2022, ob 14.00 | Jarenina | - | Rudar Velenje | 0:4 | (0:1) |
21/22 | 4.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 12.09.2021, ob 14.30 | Rudar Velenje | - | Jarenina | 1:3 | (1:1) |
20/21 | 2.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 05.09.2020, ob 10.00 | Jarenina | - | Rudar Velenje | 1:3 | (1:1) |
18/19 | 20.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 07.04.2019, ob 14.00 | NK Jarenina | - | Rudar Velenje | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 10.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 13.10.2018, ob 13.30 | NK Jarenina | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 1.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 18.08.2018, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | Jarenina | 8:2 | (4:0) |
17/18 | 20.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 14.04.2018, ob 15.00 | Norka GT Jarenina | - | Rudar Velenje | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 14.00 | NK Norka GT Jarenina | - | Rudar Velenje | 3:2 | (2:2) |
17/18 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 30.09.2017, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | Jarenina | 6:0 | (2:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
NK Šmartno 1928 | 0 : 3 | Drava Ptuj |
Norka GT Jarenina | 3 : 2 | Rudar Velenje |
Vipoll Veržej | 4 : 2 | NK MB Tabor |
NK Brežice 1919 | 0 : 2 | NK Šampion |
Dravinja | 3 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Drava Ptuj | 27 | 66 | |
2 | Rudar Velenje | 27 | 55 | |
3 | Vipoll Veržej | 27 | 52 | |
4 | NK Šampion | 27 | 49 | |
5 | NK MB Tabor | 27 | 49 | |
6 | Kety Emmi Bistrica | 27 | 38 | |
7 | Norka GT Jarenina | 27 | 38 | |
8 | NK Brežice 1919 | 27 | 16 | |
9 | Dravinja | 27 | 14 | |
10 | NK Šmartno 1928 | 27 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nick Perc | 18 |
2. | Luka Lovenjak | 17 |
Denis Fras | 17 | |
4. | Vito Štrakl | 16 |
5. | Aleš Videčnik | 14 |
6. | Sandro Jovanović | 13 |
Nikola Savić | 13 | |
8. | Amel Skenderi | 12 |
Nejc Pušnik | 12 | |
10. | Marcel Blaj | 11 |
Urh Borovnik | 11 | |
12. | Žan Baskera | 10 |
13. | Marsel Kranjec | 9 |
Damir Smajlović | 9 | |
Marcel Žižek | 9 | |
Miha Magdič | 9 | |
Žiga Lipovec | 9 | |
Marko Brest | 9 | |
19. | Luka Lukač | 8 |
Nik Erhatič | 8 |