Sodniki: | Gonza Nejc (glavni sodnik), Marin Tomaž (1. pomoč), Kamplet Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Cojhter Matjan |
Št. gledalcev: | 50 |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
Z |
Drava Ptuj | 4 : 0 | NK Šampion |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 3 | Drava Ptuj |
Z |
Drava Ptuj | 3 : 1 | NK MB Tabor |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 6 | Drava Ptuj |
Z |
Drava Ptuj | 1 : 0 | Vipoll Veržej |
NK Brežice 1919 | |||
---|---|---|---|
P |
NK Brežice 1919 | 1 : 3 | NK MB Tabor |
P |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | NK Brežice 1919 |
P |
NK Brežice 1919 | 0 : 3 | Vipoll Veržej |
Z |
Norka GT Jarenina | 0 : 2 | NK Brežice 1919 |
Z |
Dravinja | 0 : 1 | NK Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 9 | 7 | 1 | 1 | 35 | ||
Brežice - Terme Čatež | 9 | 1 | 1 | 7 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 5 | 4 | 0 | 1 | 22 | ||
Brežice - Terme Čatež | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | ||
Brežice - Terme Čatež | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 |
22/23 | 21.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 10.04.2023, ob 14.00 | DRAVA PTUJ | - | Brežice - Terme Čatež | 1:2 | (0:2) |
22/23 | 13.krog | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT, 30.10.2022, ob 11.30 | NK Brežice | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:3 | (2:2) |
22/23 | 4.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 31.08.2022, ob 14.00 | Drava Ptuj | - | Brežice - Terme Čatež | 7:0 | (5:0) |
17/18 | 21.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 22.04.2018, ob 15.00 | Drava Ptuj | - | Brežice - Terme Čatež | 3:1 | (1:0) |
17/18 | 11.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 14.10.2017, ob 13.30 | Drava Ptuj | - | Brežice - Terme Čatež | 7:1 | (4:0) |
17/18 | 2.krog | Brežice, Stadion Brežice, 11.10.2017, ob 15.30 | NK Brežice 1919 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:1) |
16/17 | 22.krog | Brežice, Stadion Brežice, 29.04.2017, ob 17.00 | Brežice 1919 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:3 | (0:0) |
16/17 | 11.krog | Brežice, Brežice, 02.11.2016, ob 12.00 | Brežice 1919 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:6 | (2:1) |
16/17 | 2.krog | Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 14.09.2016, ob 14.30 | NK DRAVA PTUJ | - | Brežice - Terme Čatež | 4:1 | (0:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
Drava Ptuj | 7 : 1 | NK Brežice 1919 |
NK Šampion | 2 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
NK Šmartno 1928 | 0 : 2 | Rudar Velenje |
Norka GT Jarenina | 1 : 1 | Vipoll Veržej |
Dravinja | 0 : 2 | NK MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Drava Ptuj | 27 | 66 | |
2 | Rudar Velenje | 27 | 55 | |
3 | Vipoll Veržej | 27 | 52 | |
4 | NK Šampion | 27 | 49 | |
5 | NK MB Tabor | 27 | 49 | |
6 | Kety Emmi Bistrica | 27 | 38 | |
7 | Norka GT Jarenina | 27 | 38 | |
8 | NK Brežice 1919 | 27 | 16 | |
9 | Dravinja | 27 | 14 | |
10 | NK Šmartno 1928 | 27 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nick Perc | 18 |
2. | Luka Lovenjak | 17 |
Denis Fras | 17 | |
4. | Vito Štrakl | 16 |
5. | Aleš Videčnik | 14 |
6. | Sandro Jovanović | 13 |
Nikola Savić | 13 | |
8. | Amel Skenderi | 12 |
Nejc Pušnik | 12 | |
10. | Marcel Blaj | 11 |
Urh Borovnik | 11 | |
12. | Žan Baskera | 10 |
13. | Marsel Kranjec | 9 |
Damir Smajlović | 9 | |
Marcel Žižek | 9 | |
Miha Magdič | 9 | |
Žiga Lipovec | 9 | |
Marko Brest | 9 | |
19. | Luka Lukač | 8 |
Nik Erhatič | 8 |